Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
     
Kalendář akcí
<< Květen 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
     
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· propozice
· my fico score
· who credit card
· diamond insurance
· travel journal
Nejdiskutovanější
· propozice [0]
· my fico score [0]
· who credit card [0]
· diamond insurance [0]
· travel journal [0]
     
Nejnovější inzeráty
. Cinelli Wysiwyg
Přidal: 01.05.2017 22:52

1 inzerátů

3.1.0
     
Časovka Suchý vrch
Bylo spuštěno přihlašování na časovku.
     
Časovka Skřítek
Byly vloženy propozice na časovku a spuštěno přihlašování.
     
Výsledky SAC MR
Byly přidány výsledky MR.
Oficiální výsledky pořadatele najdete zde:

SILNICE

CASOVKA

     
startovka - MR SAC časovka
startovní listina uvnitř novinky
     
MR - plánek
Časovka a Silnice

Startovka časovky:zde

     
Výsledky - Divoká Orlice
Byly přidány výsledky Divoká Orlice
     
Propozice - Hanácké okruhy
Byly přidány propozice na Hanácké okruhy

Přihlášky dle propozic do15. 8. 2019

Seznam přihlášených: (uhrazeno startovné)

607 Wiedermann Zdeněk Silný team Uničov I 6.8.2019 200,00 Kč
701 Šenk Jaroslav Silný team Uničov I 6.8.2019 200,00 Kč
431 Vodička Václav CYCLING BRNO 9.8.2019 200,00 Kč
503 Skřeček Robert CYCLING BRNO 9.8.2019 200,00 Kč
508 Babiánek Milan MIKO CYCLES Přerov 9.8.2019 200,00 Kč
605 Durák Lubomír Klub českých cyklistů 1900 Litomyšl 9.8.2019 200,00 Kč
403 Gotthard David Rafkarna IDEA Cycling Team 12.8.2019 200,00 Kč
409 Jílek František Klub českých cyklistů 1900 Litomyšl 12.8.2019 200,00 Kč
438 Dostalík Jan 12.8.2019 200,00 Kč
510 Bravenec Jiří 12.8.2019 200,00 Kč
513 Flajsar Jiří 12.8.2019 200,00 Kč
519 Lukeš Stanislav Cycloracing - Team A 12.8.2019 200,00 Kč
523 Rot Karel Klub českých cyklistů 1900 Litomyšl 12.8.2019 200,00 Kč
531 Novotný Radomír Cyklobest - Team BIANCHI 12.8.2019 200,00 Kč
603 Fišer Vladimír Hape Brno 12.8.2019 200,00 Kč
629 Trochta 12.8.2019 200,00 Kč
704 Domanský Antonín 12.8.2019 200,00 Kč
803 Radilová Lucie HaPe Brno 12.8.2019 200,00 Kč
Hála Lukáš 12.8.2019 250,00 Kč
Žůrek Milan 12.8.2019 250,00 Kč
Žůrek Jakub Uničov 12.8.2019 250,00 Kč
Novotný Alex 12.8.2019 350,00 Kč
203 Procházka Vít Klub českých cyklistů 1900 Litomyšl 13.8.2019 200,00 Kč
205 Polcer Michal Silný team Uničov II 13.8.2019 200,00 Kč
217 Mikulenka Jaroslav FOJTÍK CYCLING CLUB 13.8.2019 200,00 Kč
404 Janů Martin Silný team Uničov I 13.8.2019 200,00 Kč
405 Chaloupka Petr Cycloracing - Team A 13.8.2019 200,00 Kč
504 Švec Milan Silný team Uničov I 13.8.2019 200,00 Kč
601 Novotný Pavel Cyklobest - Team BIANCHI 13.8.2019 200,00 Kč
604 Petraš Stanislav Tesaři Osík 13.8.2019 200,00 Kč
612 Kolařík Stanislav 13.8.2019 200,00 Kč
615 Polcer Ferdinand Silný team Uničov I 13.8.2019 200,00 Kč
707 Kubík Vladimír Klub českých cyklistů 1900 Litomyšl 13.8.2019 200,00 Kč
802 Třasáková Ladislava Tesaři Osík 13.8.2019 200,00 Kč
Bata Vladimír Tufo team 13.8.2019 250,00 Kč
Regec Vojtěch 13.8.2019 250,00 Kč
Turek Jan 13.8.2019 250,00 Kč
221 Kováček Martin TJ Rožnov pod Radhoštěm 14.8.2019 200,00 Kč
232 Grässle Pavel Bikecentrum.eu 14.8.2019 200,00 Kč
401 Homola Libor Cycloracing - Team A 14.8.2019 200,00 Kč
416 Hrubý Pavel C.S.C. Šumperk 14.8.2019 200,00 Kč
418 Jíra Pavel Klub českých cyklistů 1900 Litomyšl 14.8.2019 200,00 Kč
521 Marada Josef CS Víno Karabina Šumperk 14.8.2019 200,00 Kč
602 Kalousek Jiří Silný team Uničov I 14.8.2019 200,00 Kč
613 Krejsa Ivan Cykloklub Stará Ves 14.8.2019 200,00 Kč
626 Zoubele Jiří Cykloklub Stará Ves 14.8.2019 200,00 Kč
703 Kuběnka Vladislav Cykloklub Stará Ves 14.8.2019 200,00 Kč
713 Ulrich Luboš Silný team Uničov II 14.8.2019 200,00 Kč
801 Simonová Monika Cyklotrenink-František Trkal 14.8.2019 200,00 Kč
811 Vyčítalová Jana ACS Drak Vrbno 14.8.2019 200,00 Kč
Urbášek Jan Uničov 14.8.2019 250,00 Kč
406 Stráník Josef Tesaři Osík 14.8.2019 200,00 Kč
226 Halák Martin Bikecentrum.eu 15.8.2019 200,00 Kč
406 Stráník Josef 15.8.2019 200,00 Kč
427 Svrčina David CS Víno Karabina Šumperk 15.8.2019 200,00 Kč
435 Fojt Radovan Bikecentrum.eu 15.8.2019 200,00 Kč
501 Bosák Aleš Cycloracing team 15.8.2019 200,00 Kč
619 Rýznar Miroslav CS Víno Karabina Šumperk 15.8.2019 200,00 Kč
804 Svrčinová Šárka CS Víno Karabina Šumperk 15.8.2019 200,00 Kč
814 Ottová Lenka CS Víno Karabina Šumperk 15.8.2019 200,00 Kč
815 Valouchová Marie C.S.C. Šumperk 15.8.2019 200,00 Kč
Křešťák Filip 15.8.2019 250,00 Kč
Pospíšil Petr On Road 15.8.2019 250,00 Kč
424 Šmíd Robert CYCLING BRNO 16.8.2019 200,00 Kč
426 Šváb Miroslav CYCLING BRNO 16.8.2019 200,00 Kč
622 Vejrosta Zbyněk PELL´S Team 16.8.2019 200,00 Kč
     
Banner
  
     
PARTNEŘI MP




     
Poslední články
· Slevy na kola TREK
· Zrušení mistrovstv...
· Soutěžní řád 2017
· Nová rada MP
· Počty startujícíc...
     
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 3

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 594
· Nejnovější člen: Michal Mikyska
     
Poslední návštěvy
Lubos 00:12:28
imiki 00:15:33
gulogulo 00:21:39
Mart 00:55:27
kaplik 01:02:02
zdenekw 01:11:27
Milan Vychodil 01:36:30
Honza 01:38:26
Shejk 01:41:39
Pavel Cernohous 02:13:00