Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
     
Kalendář akcí
<< Červenec 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
     
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Změny v hodnocení ...
Nejdiskutovanější
· Změny v hodnocen... [0]
     
Nejnovější inzeráty
. Cinelli Wysiwyg
Přidal: 01.05.2017 22:52

1 inzerátů

3.1.0
     
Výsledky

Výsledky 2. závodu MP - Králíky / Králíky

Kategorie: B

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1210HrstkaJanRafkarna IDEA Cycling TeamB0:18:22,760
2204MičekRadomírCycloracing - Team BB0:19:53,155
3StalingerTomaszPolisz cycling GMGB0:20:20,40
4FabiánTomášCyclo team KolárnaB0:20:49,40
5206SnášelLubomírC.S.C. ŠumperkB0:21:52,152
6215MachalaJanCycloracing - Team BB0:22:07,050
7217MikulenkaJaroslavFOJTÍK CYCLING CLUBB0:22:23,049
8LinhartTomášKolovna bike teamB0:22:27,90
9AmbrozekJanBrnoB0:22:40,00
10208DomanskýMartinCykloklub Stará VesB0:22:46,148
11205PolcerMichalSilný team Uničov IIB0:23:32,747
12213KoňarikDavidC.S.C. ŠumperkB0:23:40,646

Kategorie: C

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1426ŠvábMiroslavCYCLING BRNOC0:18:56,160
2401HomolaLiborCycloracing - Team AC0:19:19,555
3402VašíčekPavelCycloracing - Team AC0:19:49,252
4412ČernýPetrKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl BC0:19:50,950
5434SmrktaLadislavCyklo team KOLARNAC0:20:02,249
6406StráníkJosefTesaři OsíkC0:20:07,848
7404JanůMartinSilný team Uničov IC0:20:28,147
8411BoháčMarcelTesaři OsíkC0:20:37,846
9405ChaloupkaPetrCycloracing - Team AC0:20:41,945
10429VespalecOndřejSilný team Uničov IIC0:20:53,944
11409JílekFrantišekKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl C0:21:10,943
12423SedláčekDanCycloracing - Team AC0:21:31,042
13428TrébalRichardCycloracing - Team BC0:22:03,641
14418JíraPavelKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl C0:22:07,040
15HruškaPetrCholčiceC0:22:09,80
16415DvořákRadekC.S.C. ŠumperkC0:22:58,339
17433TrunečkaZbyněkBikesport team MohelniceC0:23:01,138
18416HrubýPavelC.S.C. ŠumperkC0:23:01,637
19427SvrčinaDavidCS Víno Karabina ŠumperkC0:23:13,836
20432VráždilJiříC.S.C. ŠumperkC0:23:26,635
21417JílekMartinC.S.C. ŠumperkC0:23:52,634
22420KukulaMarcelCS Víno Karabina ŠumperkC0:24:24,833
23422PeštaPavelHaPe BrnoC0:37:13,532

Kategorie: D

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1509BergmanJaroslavSportRaces-Isaac Team D0:20:57,060
2531NovotnýRadomírCyklobest - Team BIANCHID0:21:08,055
3501BosákAlešCycloracing - Team AD0:21:21,852
4514HrubýPetrC.S.C. ŠumperkD0:22:03,250
5519LukešStanislavCycloracing - Team AD0:22:14,349
6518LukašákŠtefanCyklo team KOLARNAD0:22:22,548
7BaranPetrSK BagbikeD0:22:27,70
8529ZajacPiotrQUEST ROAD - PolskoD0:22:50,247
9504ŠvecMilanSilný team Uničov ID0:22:54,146
10523RotKarelKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl D0:23:00,945
11505HudečekDušanCycloracing - Team AD0:23:06,044
12506SekerkaKarelCycloracing - Team BD0:23:51,243
13527ŠmídPavelKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl BD0:24:02,042
14508BabiánekMilanMIKO CYCLES PřerovD0:24:03,341
15521MaradaJosefCS Víno Karabina ŠumperkD0:24:08,740
16515JelínekFrantišekCS Víno Karabina ŠumperkD0:28:05,039

Kategorie: E

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1611KlímaZdeněkKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl BE0:21:48,660
2601NovotnýPavelCyklobest - Team BIANCHIE0:21:55,355
3624VysockýVladimírSilný team Uničov IE0:22:06,652
4603FišerVladimírHaPe BrnoE0:22:17,950
5622VejrostaZbyněkPELL´S TeamE0:22:20,549
6629TrochtaLiborCycloracing - Team BE0:22:22,648
7615PolcerFerdinandSilný team Uničov IE0:22:36,147
8602KalousekJiříSilný team Uničov IE0:23:02,046
9605DurákLubomírKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl E0:23:46,545
10607WiedermannZdeněkSilný team Uničov IE0:23:46,744
11620SilnýMilanSilný team Uničov IIE0:23:46,843
12623VychodilMilanSilný team Uničov IE0:23:48,342
13617RakZdeněkCykloklub Stará VesE0:24:51,041
14604PetrašStanislavTesaři OsíkE0:24:53,440
15627KlimovičJiříSportcomplex BřeclavE0:25:04,539
16608KukulaZdeněkCS Víno Karabina ŠumperkE0:25:22,038
17619RýznarMiroslavCS Víno Karabina ŠumperkE0:27:51,537
18626ZoubeleJiříCykloklub Stará VesE0:27:56,336

Kategorie: F

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1701ŠenkJaroslavSilný team Uničov IF0:23:41,960
2714ZykaMilanPELL´S TeamF0:25:57,255
3702NovákVáclavSilný team Uničov IF0:26:07,752
4713UlrichLubošSilný team Uničov IIF0:26:15,350
5703KuběnkaVladislavCykloklub Stará VesF0:26:24,249
6704DomanskýAntonínCykloklub Stará VesF0:26:31,948
7707KubíkVladimírKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl F0:27:27,047
8709MazelAloisCyklo Klub Kučera ZnojmoF0:30:43,046
9711SovinskýRobertROSOF0:31:03,645
10706KochwasserFrantišekCykloklub Stará VesF0:32:29,544
11705HašekVáclavCykloklub Stará VesF0:36:35,743

Kategorie: J

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1BezděkFilipTRUXXIB CYCLIMG TEAMJ0:26:26,60

Kategorie: Ž1

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1801SimonováMonikaCyklotrenink-František TrkalŽ10:22:25,060
2MuchováVeronikaCyklotrénink-František TrkalŽ10:24:09,70
3802TřasákováLadislavaTesaři OsíkŽ10:25:35,855
4807PlchováMiroslavaBikecentrum.euŽ10:26:14,752
5804SvrčinováŠárkaCS Víno Karabina ŠumperkŽ10:27:11,150

Kategorie: Ž2

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1811VyčítalováJanaACS Drak Vrbno Ž20:24:57,560
2812VicencováPetraCycloracing - Team BŽ20:27:31,955
3813BruštíkováNatašaSilný team Uničov IIŽ20:28:46,652

Počet účastníků závodu: 89

Výsledky družstev

Pořadí Název týmuCelkem Body
1Silný team Uničov I21160
2Cycloracing - Team A20855
3Cycloracing - Team B20352
4Silný team Uničov II19350
5C.S.C. Šumperk18749
6Tesaři Osík18648
7Cykloklub Stará Ves18547
8Klub českých cyklistů 1900 Litomyšl 18046
9CS Víno Karabina Šumperk16745
10Klub českých cyklistů 1900 Litomyšl B15244

Reklamace výsledků zasílejte na adresu ředitele závodu:

Tisk Tisk
     
Banner
  
     
PARTNEŘI MP




     
Poslední články
· Slevy na kola TREK
· Zrušení mistrovstv...
· Soutěžní řád 2017
· Nová rada MP
· Počty startujícíc...
     
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 1

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 590
· Nejnovější člen: Petr stepar
     
Poslední návštěvy
Karel Rot 01:26:04
IKOS 01:42:14
kaplik 02:17:50
administrator 06:34:23
radomirlichnovsky 08:22:19
Milan Vychodil 17:34:18
ryznar 21:10:00
Jiri Vrazdil 22:35:02
Trochta Libor 1 den
Pavel Hruby 1 den