Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
     
Kalendář akcí
<< Září 2020 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
     
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
Žádná dískuze
Nejdiskutovanější
Žádná dískuze
     
Nejnovější inzeráty

0 inzerátů

3.1.0
     
Výsledky

Výsledky 14. závodu MP - Okolo Malína / Nový Malín

Kategorie: A

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1MatyášStrupekBIKETEPM TO ZLATÉ HORYA2:05:180
2MarekHejtmánekSK Salith ŠumperkA2:05:180
3DominikKunertTRI BIKE – KOALA STEVENS MTBA2:05:240
4JanHaufLukaviceA2:08:160
5ZdeněkBaďuraČeská VesA2:20:510
6LukášKohoutTRI BIKE – KOALA STEVENS MTBA2:23:580
7RomanSkoumalBIKE SPORT TEAM MOHELNICEA2:26:120

Kategorie: B

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1MatinGoláňSilný Team UničovB2:13:330
2VojtěchRegecUP OlomoucB2:16:200
3JaroslavVlčekŠumperkB2:45:300

Kategorie: C

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1PetrZatloukalBruntálC2:05:180
2LadislavSmrktaCYKLO TEAM KOLARNAC2:08:170
3PavelVašíčekCYKLORACING TEAMC2:08:180
4JanHaufINDIGO RKC2:13:320
5MartinJanůSilný Team UničovC2:13:370
6OndřejVespalecSilný Team UničovC2:27:010
7PetrPospíšilOlomoucC2:27:130
8PetrChaloupkaCYKLORACING TEAMC2:27:320
9MartinStrykNový MalínC2:38:440

Kategorie: D

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1RobertSkřečekCYCLING BRNOD1:30:280
2RadovanFojtBIKECENTRUM OLOMOUCD1:31:070
3StanislavLukešCYKLORACING TEAMD1:38:420
4MilošHejtmánekHAS BIKE ŠUMPERKD1:50:140
5MilanŠvecSilný Team UničovD1:53:180

Kategorie: E

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1LiborTrochtaCYKLORACING TEAME1:29:360
2PetrEjemEJATORE1:33:150
3LeopoldSpačilMONDRAKEC Racing teamE1:33:170
4VladimírVysockýSilný Team UničovE1:35:070
5JiříKalousekSilný Team UničovE1:38:510
6MilanVychodilSilný Team UničovE1:44:160
7JosefMaradaCS Víno Karabina ŠumperkE1:44:160
8VladimírFišerHaPe BrnoE1:44:170
9ZdeněkRakCykloklubE1:45:540
10MilanVoráčE1:57:450
11ZdeněkWiedermannSilný Team UničovE2:01:510
12JosefEliášCS Víno Karabina ŠumperkE2:15:010
13JosefKamlerSudkovE2:37:310

Kategorie: F

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1ZdeněkKukulaCS Víno Karabina ŠumperkF1:45:550
2JaroslavŠenkSilný Team UničovF1:46:140
3VladislavKuběnkaCykloklub Stará VesF1:58:180
4FrantišekNavrátilCykloRacing OlomoucF1:59:180
5JiříZoubeleCykloklub Stará VesF2:15:010
DNFIvanKrejsaCykloklub Stará VesF0:00:000

Kategorie: HM

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1ŠtěpánStrykNový MalínHM1:53:360
2MarcelKukulaCS Víno Karabina ŠumperkHM2:05:580
3JosefSmolichaNový MalínHM2:21:260

Kategorie: Ž1

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1NaďaVoráčováTUFO PARDUS PROSTĚJOVŽ11:38:460
2BronislavaWittnerováOlomoucŽ11:54:110
3AdélaAnderlováNový MalínŽ11:55:100
4MonikaAnderlováNový MalínŽ11:59:010

Kategorie: Ž2

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1LucieRadilováHaPe BrnoŽ21:52:110
2KateřinaSlívováOlomoucŽ21:53:150
3EvaKomárkováCyklo Polách & SynŽ21:55:520
4JanaVyčítalováACS DRAK VRBNOŽ21:58:180
5PetraVicencováCYKLORACING TEAMŽ22:08:000

Počet účastníků závodu: 55

Výsledky družstev

Pořadí Název týmuCelkem Body

Reklamace výsledků zasílejte na adresu ředitele závodu: MIMO MP

Tisk Tisk
     
Banner
  
     
PARTNEŘI MP






     
Poslední články
· Nová rada MP
· Počty startujícíc...
· Soutěž je minulostí
     
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 2

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 608
· Nejnovější člen: Dominik Kunert
     
Poslední návštěvy
Karel Rot 13:47:16
Jiri Vrazdil 17:56:11
David 3 dny
SOVINSKY 3 dny
milos4 4 dny
Milan Vychodil 6 dny
IKOS 1 týden
administrator 1 týden
ryznar 2 týdny
Petr Ejem 2 týdny