Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
     
Kalendář akcí
<< Červenec 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
     
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
Žádná dískuze
Nejdiskutovanější
Žádná dískuze
     
Nejnovější inzeráty

0 inzerátů

3.1.0
     
Výsledky

Výsledky 7. závodu MP - Uničovská časovka / Uničov

Kategorie: B

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1FilipŘehaTufo Pardus ProstějovB0:30:490
2225FilipHanslianMOUNTAINTIME KROSS TRI TEAM B0:32:0960
3MatějDrápelaMapei Merida KaňkovskýB0:32:390
4MartinKolář Force Team JeseníkB0:32:490
5JaroslavVykydalTj Aš Mladá BoleslavB0:33:290
6217JiříSokolářBruntálB0:33:4355
7RadomírMičekCycloracing - Team BB0:33:550
8224PavelŘoutilB0:33:5952
9212MartinHalákBikecentrum.euB0:34:0050
10MartinVoženílekSK- Salith Sport ŠumperkB0:35:110
11IvoKolář Active Tour - StamimaxB0:35:140
12211MartinGoláňSilný team Uničov IB0:35:1649
13OndřejBittnerB0:35:330
14213JanMachalaCycloracing - Team BB0:36:2748
15JanŠnoblBike centrum OlomoucB0:36:300
16220JaroslavŘeháčekRafkarna IDEA Cycling TeamB0:36:3147
17JiříStrnadelB0:36:510
18TomášLinhartmoolbike.czB0:37:250
19TomášKrejčíB0:38:020
20204MichalPolcerSilný team Uničov IIB0:38:4646
21JanNedomaŠtorf Team KroměřížB0:38:480
22215JiříPolcerSilný team Uničov IIB0:39:3245
23MiroslavRupaB0:39:500
24LukášChmela Tri Bike AkademiB0:40:090
25JakubKotulekKotulek AthleticB0:41:000
26RomanKarásekKellysB0:41:280
27221ZbyněkTrunečkaBikesport team MohelniceB0:42:4444
28BronislavZollerB0:44:370

Kategorie: C

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1414ZdeněkDrábekDZ BEX CYCLING TEAMC0:31:0760
2425VáclavVodičkaCYCLING BRNOC0:31:5155
3RobertŠmídCYCLING BRNOC0:31:530
4428MiroslavŠvábCYCLING BRNOC0:31:5852
5437LuděkBlinkaCykloteam MXM HulínC0:32:1850
6434TomášZezulaCYCLING BRNOC0:32:2849
7401LiborHomolaCykloracing team Olomouc AC0:32:3048
8405OndřejVespalecSilný team Uničov IC0:33:0347
9404MarcelBoháčTesaři OsíkC0:33:1346
10429PavelVašíčekCycloracing - TeamC0:33:1445
11406LadislavSmrktaCyklo Tým KolarnaC0:33:2544
12403JosefStráníkTesaři OsíkC0:33:3543
13412PetrČernýCycli.cz Team C0:33:4042
14438TomášRessSPORT IMPORTC0:33:4441
15402MartinJanůSilný team Uničov IC0:33:4740
16Milan Onderka Yogi Racing Ostrava C0:34:170
17426LubomírSnášelC.S.C. ŠumperkC0:35:4639
18411IvanBuchingerC0:35:5138
19JaroslavVykydalSCK Asteria DubíC0:37:570
20421RomanLakomýSilný team Uničov IIC0:38:4737
21JosefWinklerTJ Favorit BrnoC1:06:130
22423PavelPeštaHaPe BrnoC1:08:2736

Kategorie: D

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1521RadovanFojtBikecentrum.euD0:32:2860
2503RadomírNovotnýCyklobest - Team BIANCHID0:32:5555
3507RomanBukačPardubiceD0:33:5052
4508PavelKudaCYCLING BRNOD0:34:5550
5501AlešBosákD2mont - cycling teamD0:36:0349
6502MilanŠvecSilný team Uničov ID0:36:2348
7520PetrChaloupkaCycloracing - Team AD0:36:3747
8504PetrHrubýC.S.C. ŠumperkD0:37:2246
9516RadekDvořákC.S.C. ŠumperkD0:38:3445
10PavelŠmídAK OLYMP BrnoD0:40:260
11MilanŽurekTriatlon team UničovD0:42:030

Kategorie: E

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1622LiborTrochtaCycloracing - Team AE0:35:1560
2613ZdeněkKlímaAK Olymp BrnoE0:35:3555
3620KarelSekerkaCycloracing - Team BE0:36:4252
4616StanislavLukešCycloracing - Team AE0:37:0250
5Pavel DaněčekLoko Campagnolo KrnovE0:37:310
6605MilanVychodilSilný team Uničov IE0:37:4149
7607ZbyněkVejrostaBIG ONE BrnoE0:37:4248
8601JiříKalousekSilný team Uničov IE0:39:2447
9608FerdinandPolcerSilný team Uničov IIE0:40:1846
10624ZdeněkJiříkMohelniceE0:42:0145
11609ZdeněkWiedermannSilný team Uničov IIE0:44:4844
12610MiroslavRýznarCS Víno Karabina ŠumperkE0:50:2843

Kategorie: F

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1703JaroslavŠenkSilný team Uničov IF0:38:3760
2711StanislavPetrašTesaři OsíkF0:40:4055
3702LubošUlrichSilný team Uničov IIF0:44:1952
4701VladislavKuběnkaCykloklub Stará VesF0:44:3650
5708ZdeněkKukulaCS Víno Karabina ŠumperkF0:44:5249
6713JiříZoubeleCykloklub Stará VesF0:46:4348
7712RobertSovinskýROSOF0:47:1247
8709MilanMattušPOKR Pardubice F0:48:2846
9706VáclavHašekCykloklub Stará VesF1:02:5345
10707IvanKrejsaCykloklub Stará VesF1:29:5444

Kategorie: Ž1

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1EliškaGrulichováTufo Pardus ProstějovŽ10:37:260
2802LadislavaTřasákováTesaři OsíkŽ10:40:4460
3ZuzanaRychnovskaADCŽ10:41:070

Kategorie: Ž2

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1JarkaDohnalováLoko Campagnolo KrnovŽ20:36:040
2811JanaVyčítalováACS Drak Vrbno Ž20:39:3760
3814LucieRadilováHaPe BrnoŽ20:40:0155
4DominikaRupováŽ20:40:570

Počet účastníků závodu: 90

Výsledky družstev

Pořadí Název týmuCelkem Body
1Silný team Uničov I20660
2Tesaři Osík20455
3Silný team Uničov II18952
4Cykloklub Stará Ves18750
5C.S.C. Šumperk13049

Reklamace výsledků zasílejte na adresu ředitele závodu:

Tisk Tisk
     
Banner
  
     
PARTNEŘI MP








     
Poslední články
· Nová rada MP
· Počty startujícíc...
· Soutěž je minulostí
     
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 13

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 639
· Nejnovější člen: Monika
     
Poslední návštěvy
jirisokolar 02:10:26
Zezula 02:44:19
Karel Rot 1 den
Jiri Vrazdil 1 den
Trochta Libor 1 den
Paolo 1 den
Petr Ejem 1 den
David 2 dny
Lakys 2 dny
TomasKrejci 2 dny