Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
     
Kalendář akcí
<< Září 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
     
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
Žádná dískuze
Nejdiskutovanější
Žádná dískuze
     
Nejnovější inzeráty

0 inzerátů

3.1.0
     
Výsledky

Výsledky 10. závodu MP - Energotis / Kouty nad Desnou

Kategorie: B

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1MrázDanielMapei Merida KaňkovskýB0:34:450
2PřidalTomášMapei Merida KaňkovskýB0:34:460
3MniszakLukášNa pohoduB0:36:130
4FormánekJanForce team JeseníkB0:36:240
5ZapletalJanMapei Merida KaňkovskýB0:36:360
6BurešLukášLanškrounB0:37:100
7202JiříStránskýCycli.cz TeamB0:37:2347
8216VojtechRegecB0:37:2746
9KosekKamilPolskoB0:37:360
10NeumannJanLegsOn.czB0:37:510
11DrápelaMatějMapei Merida KaňkovskýB0:38:250
12PřidalTobiášMapei Merida KaňkovskýB0:38:390
13211MartinGoláňSilný team Uničov IB0:38:4141
14RaškaLukášMapei Merida KaňkovskýB0:38:420
15217JiříSokolářBruntálB0:38:4839
16KolářIvoActive tour StavimaxB0:39:440
17224PavelŘoutilCykloteam KolárnaB0:40:2637
18HrbotickýLukášCK Radio Beat HodonínB0:40:280
19StrnadelJiříB0:41:030
20219MartinZbýňB0:43:0834
21213JanMachalaCycloracing - Team BB0:46:1533
22204MichalPolcerSilný team Uničov IIB0:46:1632
23215JiříPolcerSilný team Uničov IIB0:49:0931
24ZapletalPetrHodonínB0:50:060

Kategorie: C

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1PetříkZdeněkLoko Campagnolo KrnovC0:37:010
2401LiborHomolaCycloracing - Team AC0:37:0755
3404MarcelBoháčTesaři OsíkC0:37:2752
4KarlíkPetrC0:38:030
5429PavelVašíčekCycloracing - TeamC0:39:3049
6405OndřejVespalecSilný team Uničov IC0:39:5848
7403JosefStráníkTesaři OsíkC0:40:0547
8428MiroslavŠvábCYCLING BRNOC0:40:2046
9OnderkaMilanYogi Racing team OstravC0:40:380
10406LadislavSmrktaCyklo Tým KolarnaC0:40:5344
11MachotkaKarelYogi Racing team OstravC0:41:090
12HruškaPetrCholticeC0:42:230
13407PavelJíraCycli.cz TeamC0:43:2541
14421RomanLakomýSilný team Uničov IIC0:49:1340

Kategorie: D

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1510RobertSkřečekCYCLING BRNOD0:40:4360
2523LukašákŠtefanD0:41:0655
3508PavelKudaCYCLING BRNOD0:42:1952
4501AlešBosákD2mont - cycling teamD0:43:4850
5ChudýRadekBike club OdryD0:44:500
6509MiroslavPecháčekCykloklub Stará VesD0:45:0448
7502MilanŠvecSilný team Uničov ID0:46:0947
8519FrantišekJílekCycli.cz TeamD0:47:1146
9SzczygielJacekPolskoD0:47:320
10HrbotickýMarekCK Radio Beat HodonínD0:47:470
11506DušanHudečekCycloracing - Team BD0:48:4143
12516RadekDvořákC.S.C. ŠumperkD1:00:5342

Kategorie: E

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1622LiborTrochtaCycloracing - Team AE0:40:4360
2601JiříKalousekSilný team Uničov IE0:46:2255
3616StanislavLukešCycloracing - Team AE0:46:4752
4617JosefMaradaCS Víno Karabina ŠumperkE0:47:0850
5624ZdeněkJiříkBike sport MohelniceE0:49:0849
6607ZbyněkVejrostaBIG ONE BrnoE0:49:5048
7605MilanVychodilSilný team Uničov IE0:51:2547
8620KarelSekerkaCycloracing - Team BE0:52:1546
9608FerdinandPolcerSilný team Uničov IIE0:52:5645
10606LubomírDurákTesaři OsíkE0:54:2344
11WolfBohumilC.S.C.ŠumperkE0:55:350
12AdámekVladimírŠumperkE0:56:020
13609ZdeněkWiedermannSilný team Uničov IIE1:09:4441
14612JosefEliášCS Víno Karabina ŠumperkE1:09:4640

Kategorie: F

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1DaněčekPavelLoko Campagnolo KrnovF0:44:400
2714MilanMasnýRacing Olešná Frýdek - MístekF0:46:2755
3705VladimírBaťaCykloklub Stará VesF0:47:1952
4703JaroslavŠenkSilný team Uničov IF0:50:2350
5TešnarTomášF0:53:060
6710FrantišekNavrátilSilný team Uničov IIF0:55:4548
7701VladislavKuběnkaCykloklub Stará VesF0:55:4847
8713JiříZoubeleCykloklub Stará VesF1:02:3046
9702LubošUlrichSilný team Uničov IIF1:06:3145
10709MilanMattušPOKR PardubiceF1:17:1044
11707IvanKrejsaCykloklub Stará VesF1:38:4643

Kategorie: Ž1

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1801MonikaSimonováCyklotrenink-František TrkalŽ10:46:1660

Kategorie: Ž2

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1DohnalováJarkaLoko Campagnolo KrnovŽ20:44:480
2814LucieRadilováHaPe BrnoŽ20:51:5555
3811JanaVyčítalováACS Drak VrbnoŽ20:56:5652

Počet účastníků závodu: 79

Výsledky družstev

Pořadí Název týmuCelkem Body
1Silný team Uničov I20060
2Cykloklub Stará Ves19355
3Silný team Uničov II17952
4Tesaři Osík14350

Reklamace výsledků zasílejte na adresu ředitele závodu:

Tisk Tisk
     
Banner
  
     
PARTNEŘI MP








     
Poslední články
· Nová rada MP
· Počty startujícíc...
· Soutěž je minulostí
     
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 4

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 641
· Nejnovější člen: Jiri Belfin
     
Poslední návštěvy
Trochta Libor 10:46:59
ryznar 19:33:34
hasek 21:09:07
IKOS 2 dny
Milan Vychodil 2 dny
Lukas Trasak 2 dny
Jiri Belfin 2 dny
frantan 4 dny
Karel Rot 4 dny
milos4 5 dny