Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
     
Kalendář akcí
<< Září 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
     
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
Žádná dískuze
Nejdiskutovanější
Žádná dískuze
     
Nejnovější inzeráty

0 inzerátů

3.1.0
     
Výsledky

Výsledky 12. závodu MP - Okolo Malína / Nový Malín

Kategorie: B

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1217SokolářJiříBruntálB2:09:0360
2211GoláňMartinSilný team Uničov IB2:10:3255
3212HalákMartinBikecentrum.euB2:15:1852
4220ŘeháčekJaroslavRafkarna IDEA Cycling TeamB2:24:5450
5219ZbýňMartin0B2:24:5949
6VykydalJaroslavTJ AŠ Mladá BoleslavB2:25:080
7SkoumalRomanBike Sport Team MohelniceB2:25:430
8KrejčíTomáš0B2:34:360
9204PolcerMichalSilný team Uničov IIB2:34:3945
10215PolcerJiříSilný team Uničov IIB2:37:2844
DNFBorákMartinLibinaBDNF0
DNFBittnerOndřejSmith StudioBDNF0
DNFHrstka JanRafkarna IDEA Cycling TeamBDNF0
DNF203MikulenkaJaroslavKroměřížBDNF0
DNFNovákPatrikTRI BIKE MTB AcademyBDNF0
DNFHejtmánekMarekSporton ŠumperkBDNF0
DNFHynekOndřejSK SalithBDNF0

Kategorie: C

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1409ZatloukalPetrCyklo team KOLARNAC2:07:3560
2404BoháčMarcelTesaři OsíkC2:08:3755
3Petřík ZdeněkHOKO KrnovC2:08:380
4401HomolaLiborCycloracing - Team AC2:08:4050
5429VašíčekPavelCycloracing - TeamC2:09:4949
6406SmrktaLadislavCyklo Tým KolarnaC2:13:0948
7402JanůMartinSilný team Uničov IC2:15:1947
8438RessTomášSport ImportC2:18:2746
9419KoňarikDavidC.S.C. ŠumperkC2:24:1745
10405VespalecOndřejSilný team Uničov IC2:24:5544
11403StráníkJosefTesaři OsíkC2:24:5743
12435KotasVáclavCYCLING BRNOC2:24:5742
13426SnášelLubomírC.S.C. ŠumperkC2:25:2441
14SadaAmilcare0C2:33:030
15431VráždilJiříC.S.C. ŠumperkC2:34:4139
16421LakomýRomanSilný team Uničov IIC2:34:4338
DNFDomanskýLiborStará VesCDNF0
DNFKubalaMartinCykloteam HavířovCDNF0
DNF408SvrčinaDavidCS Víno Karabina ŠumperkCDNF0
DNFKechrtTomášPrime Sport ExpertCDNF0
DNF415GotthardDavid0CDNF0

Kategorie: D

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1521FojtRadovanBikecentrum.euD1:32:3860
2510SkřečekRobertCYCLING BRNOD1:33:4055
3504HrubýPetrC.S.C. ŠumperkD1:33:5552
4508KudaPavelCYCLING BRNOD1:33:5750
5501BosákAlešD2mont - cycling teamD1:34:0349
6519JílekFrantišekCycli.cz TeamD1:39:4948
7502ŠvecMilanSilný team Uničov ID1:41:3747
8509PecháčekMiroslavCykloklub Stará VesD1:42:5346
9HejtmánekMilošHasbike ŠumperkD1:52:340
10516DvořákRadekC.S.C. ŠumperkD2:00:1244

Kategorie: E

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1623EjemPetrEJATOR - ProstějovE1:33:1960
2622TrochtaLiborCycloracing - Team AE1:36:1055
3616LukešStanislavCycloracing - Team AE1:40:3652
4604VysockýVladimírSilný team Uničov IE1:40:3750
5601KalousekJiříSilný team Uničov IE1:40:4449
6614KolaříkStanislavSilný team Uničov IIE1:42:2548
7605VychodilMilanSilný team Uničov IE1:45:3047
8619RakZdeněkCykloklub Stará VesE1:45:3046
9VychodilLubomírKolárnaE1:45:310
10606DurákLubomírTesaři OsíkE1:49:2844
11607VejrostaZbyněkBIG ONE BrnoE1:50:0743
12608PolcerFerdinandSilný team Uničov IIE1:50:3742
13624JiříkZdeněkBikesport team MohelniceE1:50:4541
14602FišerVladimírHaPe BrnoE1:55:2840
DNF612EliášJosefCS Víno Karabina ŠumperkEDNF0
DNF609WiedermannZdeněkSilný team Uničov IIEDNF0

Kategorie: F

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1703ŠenkJaroslavSilný team Uničov IF1:45:2960
2708KukulaZdeněkCS Víno Karabina ŠumperkF1:45:3655
3711PetrašStanislavTesaři OsíkF1:58:1352
4710NavrátilFrantišekSilný team Uničov IIF2:01:0350
5702UlrichLubošSilný team Uničov IIF2:07:0049
6713ZoubeleJiříCykloklub Stará VesF2:07:1848
7709MattušMilanPOKR PardubiceF2:13:4847
8707KrejsaIvanCykloklub Stará VesF3:01:1146
DNF701KuběnkaVladislavCykloklub Stará VesFDNF0

Kategorie: H

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1KukulaMarcelCS Víno Karabina ŠumperkH2:18:130
2SmolichaJosefNový MalínH2:26:570

Kategorie: Ž1

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1801SimonováMonikaCyklotrenink-František TrkalŽ11:41:3760
2ZedníkováIvetaELYŽ11:52:260
3802TřasákováLadislavaTesaři OsíkŽ11:54:3352
4AndrlováAdélaAndrle TýmŽ12:01:120
5AndrlováMonikaAndrle TýmŽ12:01:130

Kategorie: Ž2

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1813ValouchováMarieC.S.C. ŠumperkŽ21:43:1360
2814RadilováLucieHaPe BrnoŽ21:54:3555
3811VyčítalováJanaACS Drak VrbnoŽ21:54:5352

Počet účastníků závodu: 83

Výsledky družstev

Pořadí Název týmuCelkem Body
1Silný team Uničov I21460
2Tesaři Osík20355
3C.S.C. Šumperk20152
4Silný team Uničov II19250
5Cykloklub Stará Ves18649
6CS Víno Karabina Šumperk5548

Reklamace výsledků zasílejte na adresu ředitele závodu:

Tisk Tisk
     
Banner
  
     
PARTNEŘI MP








     
Poslední články
· Nová rada MP
· Počty startujícíc...
· Soutěž je minulostí
     
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 4

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 641
· Nejnovější člen: Jiri Belfin
     
Poslední návštěvy
Trochta Libor 10:54:39
ryznar 19:41:14
hasek 21:16:47
IKOS 2 dny
Milan Vychodil 2 dny
Lukas Trasak 2 dny
Jiri Belfin 2 dny
frantan 4 dny
Karel Rot 4 dny
milos4 5 dny