Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
     
Kalendář akcí
<< Září 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
     
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
Žádná dískuze
Nejdiskutovanější
Žádná dískuze
     
Nejnovější inzeráty

0 inzerátů

3.1.0
     
Výsledky

Výsledky 13. závodu MP - Domašov II

Kategorie: A

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1ChomaEduardBikecentrum.euA1:55:480
2KořínekPavelMG Bike Team PřerovA2:06:580

Kategorie: B

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1210GlänznerDominikCycli.cz TeamB1:55:0860
2HradilMichalForce KCK ZlínB1:55:400
3217SokolářJiříBruntálB1:55:4052
4211GoláňMartinSilný Cycling team UničovB1:55:4050
5216RegecVojtěchUP OlomoucB2:00:2049
6203MikulenkaJaroslavKroměřížB2:00:2348
7220ŘeháčekJaroslavRafkarna IDEA cycling teamB2:00:4247
8BurešLukášB2:02:250
9Krejčí Tomáš B2:07:100
DNFStrnadelJiříBDNF0

Kategorie: C

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1KubalaMartinCykloteam HavířovC1:55:400
2SmolkaMichalAMT team C1:55:400
3409ZatloukalPetrCyklo team KOLARNAC1:55:4052
4429VašíčekPavelCYCLORACING TEAMC1:55:4050
5401HomolaLiborCykloracingC1:55:4049
6404BoháčMarcelTesaři OsíkC1:55:4048
7402JanůMartinSilný team Uničov IC1:55:4047
8NosekDavidC1:55:400
9435KotasVáclavCYCLING BRNOC2:01:0845
10405VespalecOndřejSilný team Uničov IC2:01:0944
11403StráníkJosefTesaři OsíkC2:01:1443
12421LakomýRomanSilný team Uničov IIC2:19:0442
13DomanskýLiborStará VesC2:19:050
14419KoňaříkDavidC.S.C. ŠumperkC2:19:0740

Kategorie: D

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1520ChaloupkaPetrCykloracingD1:36:2560
2GaluškaTomášFORCE KCK ZlínD1:36:250
3510SkřečekRobertCycling BrnoD1:36:2552
4521FojtRadovanBikecentrum.euD1:36:2550
5519JílekFrantišekCycli.cz Team D1:40:4749
6Flajsar Jiří D1:48:390
7506HudečekDušanCycloRacingD1:48:3947
8516DvořákRadekC.S.C. ŠumperkD2:03:0146
DNF502ŠvecMilanSilný team Uničov IDDNF0

Kategorie: E

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1622TrochtaLiborCycloracing - Team AE1:15:5260
2BednářPavelCycloRacingE1:19:200
3603NovotnýPavelTeam BianchiE1:20:5552
4MajerníkKarolHaPe Cyklosport BrnoE1:20:550
5605VychodilMilanSilný team Uničov IE1:20:5549
6616LukešStanislavCycloracing - Team AE1:20:5548
7601KalousekJiříSilný team UničovE1:20:5547
8620SekerkaKarelCycloracing - Team BE1:24:4146
9607VejrostaZbyněkBigOne BrnoE1:26:0045
10606DurákLubomírTesaři OsíkE1:27:2444

Kategorie: F

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1703ŠenkJaroslavSilný team Uničov IIF1:20:5560
2705BaťaVladimírCykloklub Stará VesF1:20:5555
3708KukulaZdeněkCS Víno Karabina ŠumperkF1:20:5552
4711PetrašStanislavTesaři OsíkF1:27:5550
5710NavrátilFrantišekSilný team Uničov IIF1:30:2849
6701KuběnkaVladislavCykloklub Stará VesF1:35:2248
7709MattušMilanPOKR Pardubice F1:51:1547
8713ZoubeleJiříCykloklub Stará VesF2:00:4046
9707KrejsaIvanCykloklub Stará VesF2:00:4145

Kategorie: Ž1

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1801SimonováMonikaCyklotrenink-František TrkalŽ11:20:5560
2ŠilhanováRebekaTJ Favorit BrnoŽ11:21:080
3802TřasákováLadislavaTesaři OsíkŽ11:27:5652

Kategorie: Ž2

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1VoráčováNaďa TUFO Pardus ProstějovŽ21:20:550
2814RadilováLucieHaPe BrnoŽ21:27:2355
3811VyčítalováJanaACS Drak VrbnoŽ21:27:5052

Počet účastníků závodu: 60

Výsledky družstev

Pořadí Název týmuCelkem Body
1Silný team Uničov I20660
2Tesaři Osík19455
2Cykloklub Stará Ves19455

Reklamace výsledků zasílejte na adresu ředitele závodu:

Tisk Tisk
     
Banner
  
     
PARTNEŘI MP








     
Poslední články
· Nová rada MP
· Počty startujícíc...
· Soutěž je minulostí
     
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 4

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 641
· Nejnovější člen: Jiri Belfin
     
Poslední návštěvy
Trochta Libor 11:21:09
ryznar 20:07:44
hasek 21:43:17
IKOS 2 dny
Milan Vychodil 2 dny
Lukas Trasak 2 dny
Jiri Belfin 2 dny
frantan 4 dny
Karel Rot 4 dny
milos4 5 dny