Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
     
Kalendář akcí
<< Červenec 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
     
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
Žádná dískuze
Nejdiskutovanější
Žádná dískuze
     
Nejnovější inzeráty

0 inzerátů

3.1.0
     
Výsledky

Výsledky 10. závodu MP - MR S.A.C. /

Kategorie: B

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1FilipJakubB02:39:37.00
2KollertMichalXeelo Cycling TeamB02:39:49.50
3BoubalMartinHello CTWB02:39:50.10
4SatkeTomášCycloracing TeamB02:40:31.80
5SmolkaMichalAMT TeamB02:40:32.10
6PetříkZdeněkLoko Campagnolo KrnovB02:40:33.60
7CzyźBartolomiejCyklo Team HavířovB02:40:33.60
8MacánKarelSportRaces Cycling TeamB02:42:16.50
9HradeckýJaroslavSport ImportB02:42:17.40
10FierlaOndřejTeam Forman CinelliB02:42:24.90
11HelisLuděkBrnoB02:42:31.50
12ZátopekJanTeam Forman CinelliB02:42:31.70
13DaviesJoshuaRafkarna-IDEAB02:42:32.40
14BabiánekDavidCycloracing TeamB02:42:32.70
15StřížMatyášLoko Campagnolo KrnovB02:42:33.00
16210GlänznerDominikCycli.cz TeamB02:42:34.065
17KoblicRadekHello CTWB02:42:34.30
18BlaťákPetrCyklokramo Suchdol nad OdrouB02:42:34.40
19HezaDenisCyklo Team HavířovB02:42:36.90
20HradilJiříFORCE KCK ZlínB02:44:38.00
21ČerTomášCyklo tým HavířovB02:44:46.50
22HaltofAlešCK FrenštátB02:44:47.20
23211GoláňMartinSilný Team Uničov IB02:44:47.665
24HolanPetrHello CTWB02:44:48.20
25LUKŠADAVIDKILPI RACING TEAMB02:44:51.00
26KoblihaOndřejCYKLOTRENINK.COMB02:44:57.70
27ŠkurekKryštofBranticeB02:49:23.90
28ChovanecDavidForce KCK ZlínB02:49:36.50
29MirovskýPetrLAWI Stars - GIANTB02:49:47.40
30KonopásekTomášSportRaces Cycling TeamB02:49:55.60
31KučeraVojtěchTeam Forman CinelliB02:50:05.10
32KONEČNÝDALIBORKILPI RACING TEAMB02:53:54.20
33212HalákMartinbikecentrum.euB02:54:48.360
34KáňaRobinKrnovB02:55:20.10
35VodakMartinXeelo cycling team B02:56:27.30
36SomrMichaelLAWI Stars - GIANTB02:58:15.40
37DužíkJosefCK Frenštát pod RadhoštěmB02:58:16.10
38StančíkMartinCK-Frenštát 1B02:58:17.00
39KlíchaMartinRafkarna Idea Cycling TeamB02:58:17.50
40ŠmahelMichalRafkarna IDEA Cycling TeamB02:58:17.60
41222HolemýMartinProstějovB02:58:17.957
42BaierJiříAC Sparta Praha cycling akademieB02:58:20.90
43GrambličkaMatoušHello CTWB02:58:38.80
44JozaMiroslavKOVO BELFÍN cyklo teamB02:58:40.80
45220ŘeháčekJaroslavRafkarna IDEA Cycling teamB02:58:41.560
46HamplOndřejUstecké Centrum CyklistikyB02:58:42.80
47MillerMilanTama KráloviceB03:01:06.50
48MorongKryštofTeam Forman CinelliB03:03:19.60
49CuplThomasXeelo Cycling TeamB03:04:31.90
50204PolcerMichalSilný team Uničov IIB+155
51215PolcerJiříSilný team Uničov IIB+154
52ŠedivýPavelSport ImportB+10
53GrafJiříCyklokramo BB+10
54ChlupáčJanKUCHYNĚ LÍPAB+40
DNFSuchýPetrRáfkarna IDEA Cycling TeamBDNF0
DNFŠubrtJanCyklo atomBDNF0
DNFThumaMiroslavSportRaces Cycling TeamBDNF0
DNFZápotockýRobertCK KramolínBDNF0
DNFNovotnýOldřichHello CTWBDNF0
DNFHradilMichalForce KCK ZlínBDNF0

Kategorie: C

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1UličnýVladimírXeelo Cycling TeamC02:12:14.30
2DrábekZdeněkDZ BEX CYCLING TEAMC02:13:51.90
3HorváthMiroslavMladá BoleslavC02:13:52.50
4PrůchaBedřichSport ImportC02:13:53.70
5ChudýJanVÚHŽC02:13:54.00
6PlechataRadekVelo club TáborC02:13:54.10
7404BoháčMarcelTesaři OsíkC02:13:55.165
8409ZatloukalPetrCykloteam KOLÁRNAC02:15:36.660
9RendlJaroslavDexter CyclingC02:15:39.70
10429VašíčekPavelCYCLORACING TEAMC02:15:49.557
11VoráčekJiříCK KramolínC02:15:49.60
12RydvalMichalAC SpartaC02:15:50.40
13415GotthardDavidSPORT IMPORTC02:15:51.355
14ŠmídRobertCYCLING BRNOC02:15:51.60
15KuchařPřemyslAC Sparta Praha cycling akademieC02:15:51.60
16438RessTomášSPORT IMPORTC02:15:51.754
17PytelJaromírCK Feso PetřvaldC02:15:58.20
18UrbanikPavolZMLRC02:20:27.40
19ŠindelárLadislavStark cycling teamC02:20:42.50
20BelfínJiříKOVO BELFÍN cyklo teamC02:22:34.00
21403StráníkJosefTesaři OsíkC02:22:43.853
22JonášekJanC02:24:00.90
23405VespalecOndřejSilný team Uničov IC02:24:01.152
24406SmrktaLadislavCyklo Tým KolárnaC02:24:44.851
25425VodičkaVáclavCYCLING BRNOC02:25:52.050
26JurcaLiborC02:25:52.40
27434ZezulaTomášCycling BrnoC02:26:33.149
28428ŠvábMiroslavCYCLING BRNOC02:26:34.448
29KocurekJaroslavStredecni monumentyC02:26:45.90
30VlkKarelCK KramolínC02:27:11.00
31MajerRobertCK KramolínC02:27:21.10
32433MlynářVlastimilACS DRAK VRBNOC02:27:25.147
33HastíkKamilForce KCK TeamC02:27:31.30
34PacovskýTomášKladnoC02:27:54.00
35407JíraPavelCycli.cz TeamC02:30:25.646
36427ŠustrJiříSilný team UničovC02:41:56.345
37KarásekJiříRacing OlešnáC02:42:31.90
38432MíčekRomanACS DRAK VRBNOC02:45:24.344
39PláničkaJaroslavKovo Belfin cyklo teamC+10
40421LakomýRomanSilný team Uničov IIC+143
41CarikDanielCykloservis MalátC+10
42DohnalTomášCyklokramo Suchdol nad OdrouC+10
DNFČapekPetrSWEEP Factory TeamCDNF0

Kategorie: D

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1BryxiJanRafkarna IDEA cycling teamD01:48:38.30
2HalíkJaroslavVeloservis TeamD01:50:19.30
3JežekKamilCK - KramolínD01:50:19.60
4OdvárkaIvoFORCE KCK ZlínD01:50:19.80
5VejvodaJosefAC Sparta PrahaD01:50:20.10
6ProkešStanislavProkesteamD01:50:22.40
7GaluškaTomášForce KCK ZlinD01:52:25.10
8521FojtRadovanBikecentrum.euD01:52:25.265
9HalamkaJiříCK KramolínD01:52:26.00
10BěhounekMichalVeloservis TeamD01:52:27.10
11PragerKarelCK Vinohradské ŠlapkyD01:52:28.90
12PechoušMiroslavKovo Belfín cyklo teamD01:56:23.00
13KučeraJiříWINNERS ZnojmoD01:56:24.30
14510SkřečekRobertCYCLING BRNOD01:56:25.360
15504HrubýPetrCSC ŠumperkD01:58:34.157
16TůmaRomanAC Sparta Praha Cycling AkademieD01:58:58.30
17503NovotnýRadomírCyklobest - team BianchiD02:01:13.755
18SedlářMilanFORCE KCK ZLÍND02:01:27.00
19508KudaPavelCycling BrnoD02:01:27.554
20MatoušekBohumilCK KramolínD02:04:16.90
21502ŠvecMilanSilný Team Uničov ID02:04:19.253
22FierlaJanOrlováD02:04:23.80
23BaranPetrLoko Campagnolo KrnovD02:05:34.90
24WilhelmJaroslavCK Hobby BohumínD02:06:06.30
25ŠimečekRadimMidar PříborD02:09:10.00
26ChmuraPetrTeam Forman CinelliD02:14:04.10
27ŠímaMiroslavCK KramolínD02:24:32.90
28JaklJiříCK Hobby BohumínD02:31:17.70
29NeščákJánCykloservis MalátD02:33:34.10
30TserendorjBaasanbayarVinohradskeslapkyD+20

Kategorie: E

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1622TrochtaLiborCycloracing Team AE01:54:36.965
2RaševEugenAXON sport teamE01:55:47.40
3623EjemPetrProstějovE01:56:55.560
4AisbrychJiříTJ Stadion LounyE01:56:56.20
5NovákMilanYOGI Racing OstravaE01:56:57.40
6SlezákJosefForce KCK ZlínE01:56:57.70
7FeferleFrantišekČistý sportE01:57:08.50
8PelcLadislavFORCE KCK ZlínE02:05:11.50
9MarekJiříCK KolokrámE02:05:16.10
10KrummerRadoslavSlavia K.VaryE02:05:40.80
11614KolaříkStanislavSilný team Uničov IIE02:07:09.257
12BártaMiroslavCyklo Tým HavířovE02:07:09.60
13MíčekOldřichCyklokramo Suchdol nad OdrouE02:07:42.90
14603NovotnýPavelTeam BianchiE02:11:02.655
15605VychodilMilanSilný team Uničov IE02:11:02.654
16616LukešStanislavCycloracing Team AE02:11:02.953
17NováčekPavelSviadnovE02:11:03.30
18KrálJosefKbely cycling teamE02:11:03.30
19TomanVladislavNový JičínE02:11:04.90
20ŠkanderaKarelCyklo Tým Havířov 3E02:11:19.70
21601KalousekJiříSilný team Uničov IE02:16:41.552
22OrnerZdeněkForce KCK ZlínE02:18:17.00
23606DurákLubomírTesaři OsíkE02:18:18.951
24MajerKarelCk KramolínE02:18:21.80
25608PolcerFerdinandSilný team Uničov IIE02:18:25.750
26620SekerkaKarelCycloracig team.E02:21:47.249
27AdamčíkMiroslavCyklokramo Suchdol nad OdrouE02:24:01.60
28KalousekJosefCykloservis MalátE02:25:58.60
29KontúrMilanMIKONT FrenštátE02:32:26.80
30PekarčíkJiříCyklokramo SuchdolE+10
31609WiedermannZdeněkSilný team Uničov IIE+148
32JůzaMiloslavCykloservis MalátE+10
33SkotnicaJosefSKP OpavaE+10
DNFKollertMilanXeelo cycling teamEDNF0

Kategorie: F

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1KubínIgorPraha 6F01:32:47.60
2MottlBohumírCK Hobby BohumínF01:32:48.40
3RoučaKarelTJ Slavia Karlovy VaryF01:33:49.70
4DaněčekPavelLoko Campagnolo KrnovF01:36:02.30
5703ŠenkJaroslavSilný team Uničov IF01:42:28.165
6KrajčíkJosefDEXTER CyclingF01:49:00.30
7DubnýPavelCyklokramo Suchdol nad OdrouF01:49:05.00
8708KukulaZdeněkCS Víno KarabinaF01:49:55.460
9ŠrejmaJiříAxon Sport TeamF01:53:19.60
10701KuběnkaVladislavCyklo Stará VesF01:53:23.757
11ŠeflJosefAxon Sport TeamF01:53:24.20
12710NavrátilFrantišekSilný team Uničov IIF01:54:26.855
13702UlrichLubošSilný Team Uničov IIF01:57:35.254
14MrnůštíkJosefCyklotech-Pro a Mrnůštík ...F02:01:28.10
15709MattušMilanPOKR PardubiceF02:06:40.253
16ČernýAntonínKola ŠilhavýF02:09:28.30
17712SovinskýRobertROSOF02:20:31.452
18713ZoubeleJiříPostřelmovF+151
19707KrejsaIvanCykloklub Stará VesF+150

Kategorie: J

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1ChomaEduardBikecentrum.euJ02:16:46.80
2KubaTomášKILPI RACING TEAMJ02:23:55.10
3KwašnýŠimonKILPI RACING TEAMJ02:23:56.80
4PadrtaOndraKILPI RACING TEAMJ02:46:37.80

Kategorie: Ž1

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1SlámováDenisaCyklotreninkŽ102:01:05.60
2801SimonováMonikaCyklotrénink - F. TrkalŽ102:09:04.265
3806MíčkováMagdalénaACS DRAK VRBNOŽ102:15:51.960
4ChmurováJanaTeam Forman CinelliŽ102:16:52.40
5802TřasákováLadislavaOsíkŽ102:27:29.557
6GeraschenkoNadyaCK Hobby BohumínŽ102:34:39.10
7804JaklováLenkaVRBNO POD PRADĚDEMŽ1+155

Kategorie: Ž2

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1DoležalováHanaAC Sparta PrahaŽ201:29:53.10
2RandováIvetaCK KramolínŽ201:36:15.00
3DohnalováJarkaLoko Campagnolo KrnovŽ201:36:48.70
4GiergielováMarkétaMONDRAKER racing teamŽ201:39:59.40
5814RadilováLucieHape BrnoŽ201:43:20.165
6JaklováIvanaCK Hobby BohumínŽ201:45:12.30
7PargačováMarcelaCyklokramo Suchdol nad OdrouŽ201:45:57.60
8811VyčítalováJanaACS Drak VrbnoŽ201:47:12.960

Počet účastníků závodu: 205

Výsledky družstev

Pořadí Název týmuCelkem Body
1Silný team Uničov I23760
2Tesaři Osík22655
3ACS Drak Vrbno 22252
4Silný team Uničov II22150
5Cykloklub Stará Ves15849

Reklamace výsledků zasílejte na adresu ředitele závodu:

Tisk Tisk
     
Banner
  
     
PARTNEŘI MP








     
Poslední články
· Nová rada MP
· Počty startujícíc...
· Soutěž je minulostí
     
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 15

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 639
· Nejnovější člen: Monika
     
Poslední návštěvy
jirisokolar 02:37:33
Zezula 03:11:26
Karel Rot 1 den
Jiri Vrazdil 1 den
Trochta Libor 1 den
Paolo 1 den
Petr Ejem 1 den
David 2 dny
Lakys 2 dny
TomasKrejci 2 dny