Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
     
Kalendář akcí
<< Červenec 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
     
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
Žádná dískuze
Nejdiskutovanější
Žádná dískuze
     
Nejnovější inzeráty

0 inzerátů

3.1.0
     
Výsledky

Výsledky 8. závodu MP - Masná Hora / Zborov

Kategorie: B

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1OndřejPokornýPardus ProstějovB0:11:55,900
2217JiříSokolářBruntálB0:12:42,9860
3211MartinGoláňSilný team Uničov IB0:13:09,7855
4202JiříStránskýCycli.cz Team B0:13:10,4352
5JiříStrnadelB0:13:35,300
6219MartinZbýňB0:15:00,6050
7OndřejHynekSK Salith ŠumperkB0:15:11,240
8TomášKrejčíB0:15:21,030
9204MichalPolcerSilný team Uničov IIB0:15:57,6549
10215JiříPolcerSilný team Uničov IIB0:16:10,7348
11221ZbyněkTrunečkaBikesport team MohelniceB0:16:30,0347

Kategorie: C

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1404MarcelBoháčTesaři OsíkC0:12:25,8460
2401LiborHomolaCycloracing teamC0:12:36,9055
3409PetrZatloukalCyklo team KOLARNAC0:12:41,1252
4429PavelVašíčekCycloracing - TeamC0:13:04,1850
5406LadislavSmrktaCyklo Tým KolarnaC0:13:09,0349
6402MartinJanůSilný team Uničov IC0:13:14,0448
7403JosefStráníkTesaři OsíkC0:13:19,4747
8405OndřejVespalecSilný team Uničov IC0:13:28,4346
9KarelMachotkaYogi Racing Team OstravaC0:13:36,900
10426LubomírSnášelC.S.C. ŠumperkC0:14:15,3145
11407PavelJíraCycli.cz Team C0:14:21,8644
12LiborDomanskýC0:15:11,560
13431JiříVráždilC.S.C. ŠumperkC0:15:43,7343
14419DavidKoňarikC.S.C. ŠumperkC0:15:47,5142
15408DavidSvrčinaCS Víno KarabinaC0:16:15,5141
16421RomanLakomýSilný team Uničov IIC0:16:37,1740
17420MarcelKukulaCS Víno Karabina ŠumperkC0:17:34,5639

Kategorie: D

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1523ŠtefanLukašákCyklo Tým KolarnaD0:13:56,7360
2510RobertSkřečekCYCLING BRNOD0:13:58,8655
3503RadomírNovotnýCyklobest - Team BIANCHID0:14:00,6452
4501AlešBosákD2mont - cycling teamD0:14:08,3750
5507RomanBukačPardubiceD0:14:19,4349
6509MiroslavPecháčekCykloklub Stará VesD0:14:21,3048
7504PetrHrubýC.S.C. ŠumperkD0:14:26,3047
8508PavelKudaCYCLING BRNOD0:14:35,6546
9506DušanHudečekCycloracing - Team BD0:15:35,0345
10502MilanŠvecSilný team Uničov ID0:15:42,9844
11516RadekDvořákC.S.C. ŠumperkD0:19:28,3643

Kategorie: E

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1622LiborTrochtaCycloracing - Team AE0:13:21,8660
2JosefSlezákForthe KCK ZlínE0:13:47,900
3Petr BaranLoko Campagnol KrnovE0:14:33,110
4601JiříKalousekSilný team Uničov IE0:16:03,5655
5607ZbyněkVejrostaBIG ONE BrnoE0:16:33,1852
6605MilanVychodilSilný team Uničov IE0:16:34,5650
7619ZdeněkRakCykloklub Stará VesE0:16:48,3749
8620KarelSekerkaCycloracing - Team BE0:17:19,2448
9TomášTešnarE0:17:51,120
10608FerdinandPolcerSilný team Uničov IIE0:17:52,7347
11606LubomírDurákTesaři OsíkE0:18:06,7846
12BohumilVolfCSC ŠumperkE0:18:10,120
13VladimírAdámekE0:18:23,980
14609ZdeněkWiedermannSilný team Uničov IIE0:20:47,7345
15616StanislavLukešCycloracing - Team AE0:40:30,9044

Kategorie: F

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1PavelDaněčekLoko Campagnolo KrnovF0:14:52,030
2708ZdeněkKukulaCS Víno Karabina ŠumperkF0:17:06,9860
3717Milan MasnýRacing Olešná Frýdek - MístekF0:17:08,6455
4705VladimírBaťaCykloklub Stará VesF0:17:25,1652
5701VladislavKuběnkaCykloklub Stará VesF0:18:43,4050
6711StanislavPetrašTesaři OsíkF0:18:44,7349
7702LubošUlrichSilný team Uničov IIF0:20:10,3048
8713JiříZoubeleCykloklub Stará VesF0:20:39,6547
9707IvanKrejsaCykloklub Stará VesF0:26:40,5046
10706VáclavHašekCykloklub Stará VesF0:38:27,1845

Kategorie: Ž1

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1801MonikaSimonováCyklotrenink-František TrkalŽ10:15:33,9660
2802LadislavaTřasákováTesaři OsíkŽ10:17:31,7855

Kategorie: Ž2

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1813MarieValouchováC.S.C. ŠumperkŽ20:15:23,1260
2JarkaDohnalováLoko Campagnolo KrnovŽ20:15:26,600
3811JanaVyčítalováACS Drak Vrbno Ž20:18:48,2455

Počet účastníků závodu: 69

Výsledky družstev

Pořadí Název týmuCelkem Body
1Tesaři Osík21160
2Silný team Uničov I20855
3Cykloklub Stará Ves19952
4C.S.C. Šumperk19550
5Silný team Uničov II19249
6CS Víno Karabina Šumperk14048

Reklamace výsledků zasílejte na adresu ředitele závodu:

Tisk Tisk
     
Banner
  
     
PARTNEŘI MP








     
Poslední články
· Nová rada MP
· Počty startujícíc...
· Soutěž je minulostí
     
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 13

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 639
· Nejnovější člen: Monika
     
Poslední návštěvy
jirisokolar 02:27:02
Zezula 03:00:55
Karel Rot 1 den
Jiri Vrazdil 1 den
Trochta Libor 1 den
Paolo 1 den
Petr Ejem 1 den
David 2 dny
Lakys 2 dny
TomasKrejci 2 dny