Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
     
Kalendář akcí
<< Prosinec 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
     
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
Žádná dískuze
Nejdiskutovanější
Žádná dískuze
     
Nejnovější inzeráty

0 inzerátů

3.1.0
     
Výsledky

Výsledky 10. závodu MP - Energotis / Kouty nad Desnou

Kategorie: B

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1202SokolářJiříSilný team Uničov IB0:34:1360
2FormánekJanOtoSport racing teamB0:34:310
3HrdličkaAlešČeská spořitelnaB0:34:510
4BezděkPavelRtyně v PodkrkonošíB0:35:450
5HniličkaLubomírB0:35:500
6UrbanekPatriciusJas-kolkaB0:33:350
7214MikulenkaJaroslavFOJTÍK CYCLING CLUBB0:36:0247
8AndrleDavidLanškrounB0:34:050
9SmolenKarelKolárnaB0:36:290
10HrdinaŠtěpánSKP Duha LanškrounB0:36:290
11PajerOndřejKuřimB0:36:460
12StránskýJiříCycli.czB0:36:500
13201GoláňMartinSilný team Uničov IB0:37:1141
14SolničkaOndřejRávkárna IdeaB0:37:120
15KováčekMartinRožnov pod RadhoštěmB0:38:220
16MachMilanFavorit BrnoB0:38:550
17217ZbýňMartinB0:38:5737
18KřivanecKarelRafkarna Idea CyclingB0:41:020
19203PolcerMichalSilný team Uničov IIB0:41:1035
20WieremiejczykLukasz MarcinPolskoB0:43:300
21FišnarHynekOutfindoB0:44:480
22204PolcerJiříSilný team Uničov IB0:47:2432
23KolářMartinOtoSport racing teamB0:49:100
24TarabOndřejOtoSport racing teamB0:49:110

Kategorie: C

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1FišnarJanOutfindoC0:34:550
2NosekDavidC0:35:140
3PohankaLiborZAF VelosportC0:35:150
4BlinkaLuděkCykloteam MXM HulínC0:35:480
5PřichystalLukášMaster Cycling ClubC0:35:550
6403HomolaLiborCycloracing - TeamC0:36:0348
7422RegecVojtěchC0:36:0647
8402VašíčekPavelCycloracing - TeamC0:36:3046
9417KozubíkRomanCykloklub Stará VesC0:36:3945
10404VespalecOndřejSilný team Uničov IC0:37:2644
11410MachotkaKarelYOGI Racing OstravaC0:37:4443
12407JanůMartinSilný team Uničov IIC0:40:0642
13427SvrčinaDavidCS Víno Karabina ŠumperkC0:40:1441
14414JíraPavelCycli.cz TeamC0:40:3440
15421ProcházkaVítCycli.cz TeamC0:40:5539
16433DomanskýLiborStará vesC0:42:3638
17406LakomýRomanSilný team Uničov IIC0:48:0137
18HlisnikovskýLiborOtoSport racing teamC0:48:050
19419KukulaMarcelCS Víno Karabina ŠumperkC0:49:2035

Kategorie: D

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1DykaMiroslavZTPL CCD0:34:590
2512BoháčMarcelTesaři OsíkD0:35:2355
3VejvodaJosefAc Sparta PrahaD0:36:490
4518PecháčekMiroslavCykloklub Stará VesD0:38:2450
5OnderkaMilanYogi Racing OstravD0:38:330
6SýkoraRobertCK Vinohradské šlapkyD0:38:350
7PanochVáclavBike Team Zlaté HoryD0:39:430
8520VodičkaVáclavCYCLING BRNOD0:40:3146
9508KudaPavelCYCLING BRNOD0:40:4745
10522StráníkJosefTesaři OsíkD0:41:0144
11504NovotnýRadomírCyklobest - Team BIANCHID0:41:2643
12513ChaloupkaPetrCycloracing - TeamD0:44:5242
13SzczygielJacekPolskaD0:44:560
14509HudečekDušanCycloracing - Team IID0:48:3440

Kategorie: E

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1601TrochtaLiborCycloracing - TeamE0:38:0660
2MíčekOldřichCykloKramo SuchdolE0:40:010
3621SkřečekRobertCYCLING BRNOE0:40:4152
4609KalousekJiříSilný team Uničov IIE0:42:0650
5MoravčíkZdeněkE0:42:590
6EjemPetrKD Ejator ProstějovE0:43:320
7611BaranPetrLoko Campagnolo KrnovE0:43:4747
8605VejrostaZbyněkBIG ONE BrnoE0:47:2246
9623JiříkZdeněkBikesport team MohelniceE0:48:0545
10606DurákLubomírTesaři OsíkE0:50:4544
11607PolcerFerdinandSilný team Uničov IIE0:53:5643
12604SekerkaKarelCycloracing - Team IIE1:02:5242
13608WiedermannZdeněkSilný team Uničov IIE1:10:1041

Kategorie: F

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1715DaněčekPavelLoko Campagnolo KrnovF0:42:0260
2710BaťaVladimírCykloklub Stará VesF0:42:5455
3711FišerVladimírHaPe BrnoF0:45:3852
4702KukulaZdeněkCS Víno Karabina ŠumperkF0:54:4050
5706PetrašStanislavTesaři OsíkF0:55:5149
6705ZoubeleJiříCykloklub Stará VesF1:01:0348
7703KuběnkaVladislavCykloklub Stará VesF1:01:3947
8704UlrichLubošSilný team Uničov IIF1:05:3046
9709MattušMilanPOKR PardubiceF1:07:1845
10707KrejsaIvanCykloklub Stará VesF1:42:4844

Kategorie: J

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1BitnerJanMapei Merida KaňkovskýJ0:33:270
2MrázDanMapei Merida KaňkovskýJ0:33:270
3PřidalTomášMapei Merida KaňkovskýJ0:33:280
4HrdličkaAdamMapei Merida KaňkovskýJ0:33:280
5MajdanicsMarekMapei Merida KaňkovskýJ0:33:350
6ZapletalJanMapei Merida KaňkovskýJ0:34:360
7PřidalTobiášMapei Merida KaňkovskýJ0:34:500
8DrápelaMatějMapei Merida KaňkovskýJ0:35:450
9RaškaLukášMapei Merida KaňkovskýJ0:35:210
10TomečekVojtěchMapei Merida KaňkovskýJ0:40:130
11RaškaTomášMapei Merida KaňkovskýJ0:45:320

Kategorie: Ž1

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1TlolkaAngelikaJas-kolkaŽ10:41:290
2801VeitováMonikaCyklotrenink-František TrkalŽ10:48:1555
3802TřasákováLadislavaTesaři OsíkŽ10:56:5752
4FišnarováHanaOutfindoŽ10:57:250

Kategorie: Ž2

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1814DohnalováJarkaLoko Campagnolo KrnovŽ20:42:1360
2812VyčítalováJanaACS Drak VrbnoŽ20:52:0955

Počet účastníků závodu: 97

Výsledky družstev

Pořadí Název týmuCelkem Body
1Cykloklub Stará Ves20060
1Tesaři Osík20060
3Cycloracing - Team19652
4Silný team Uničov II18150
5Silný team Uničov I17749
6CS Víno Karabina Šumperk12648

Reklamace výsledků zasílejte na adresu ředitele závodu:

Tisk Tisk
     
Banner
  
     
PARTNEŘI MP










     
Poslední články
· Úspěch členů MP ...
· Nová rada MP
· Počty startujícíc...
· Soutěž je minulostí
     
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 7

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 654
· Nejnovější člen: Karel Smolen
     
Poslední návštěvy
Karel Rot 5 dny
zdenekw 5 dny
hasek 1 týden
milos4 1 týden
Zbynek Vejrosta 2 týdny
jirisokolar 3 týdny
Paolo 3 týdny
Trochta Libor 3 týdny
Pavlis 3 týdny
Lubos Ulrich 3 týdny