Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
     
Kalendář akcí
<< Prosinec 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
     
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
Žádná dískuze
Nejdiskutovanější
Žádná dískuze
     
Nejnovější inzeráty

0 inzerátů

3.1.0
     
Výsledky

Výsledky 11. závodu MP - Suchý vrch - memoriál Karla Stejskala / Červená Voda

Kategorie: B

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1GlänznerDominikCycli.cz TeamB0:22:310
2202SokolářJiříSilný team Uničov IB0:23:5960
3StránskýJiříCycli.cz TeamB0:24:410
4SvobodaJanYOGI Racing Ostrava B0:25:220
5201GoláňMartinSilný team Uničov IB0:25:3055
6VacekJiříČumíš na mě?B0:26:000
7KolářIvoActive Tour TeamB0:26:020
8203PolcerMichalSilný team Uničov IIB0:26:3452
9217ZbýňMartinB0:27:0450
10KřivanecKarelB0:27:050
11HájekMartinB0:27:440
12HolubářPatrikB0:28:090
13GremlicaFilipB0:28:110
14VacekJiříTJ Jamné nad OrlicíB0:28:540
15FaltusMichalB0:29:260
16KačírekMichalJablonnéB0:29:450
17204PolcerJiříSilný team Uničov IB0:30:4149
18BorekViktorBrzdy Horní ČermnáB0:36:240

Kategorie: C

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1403HomolaLiborCykloracing teamC0:23:4460
2417KozubíkRomanCykloklub Stará VesC0:24:1255
3Nosek David C0:24:280
4402VašíčekPavelCycloracing - TeamC0:24:4252
5407JanůMartinSilný team Uničov IIC0:24:5350
6410MachotkaKarelYOGI Racing Ostrava C0:25:3049
7418KrálMilanSilný team Uničov IIC0:25:5948
8HekeleEmilZekof team LošticeC0:26:000
9404VespalecOndřejSilný team Uničov IC0:26:1147
10414JíraPavelCycli.cz Team C0:26:3646
11421ProcházkaVítCycli.cz Team C0:27:1645
12427SvrčinaDavidCS Víno Karabina ŠumperkC0:27:4144
13SadaAmilcareItaliaC0:27:550
14425ŠustrJiříSilný team UničovC0:28:3343
15415KoňarikDavidC.S.C. ŠumperkC0:28:3742
16431SnášelLubomírC.S.C. ŠumperkC0:28:4841
17406LakomýRomanSilný team Uničov IIC0:30:4440
18SlezákOndřejC0:31:110
19ČernohousPavelJBL JablonnéC0:33:240
20MikyskaMichalSkiTri JablonnéC0:35:350

Kategorie: D

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1512BoháčMarcelTesaři OsíkD0:23:5360
2522StráníkJosefTesaři OsíkD0:25:3555
3HaufJanD0:25:440
4520VodičkaVáclavCYCLING BRNOD0:26:2652
5504NovotnýRadomírCyklobest - Team BIANCHID0:26:4550
6508KudaPavelCYCLING BRNOD0:26:5849
7513ChaloupkaPetrCycloracing - TeamD0:28:4948
8ScheuerJanŠanovD0:29:190
9503ŠvecMilanSilný team Uničov ID0:30:2447
10509HudečekDušanCycloracing - Team IID0:31:5046
11511BabiánekMilanMIKO CYCLES PřerovD0:37:2445
12BorekPetrBrzdy Horní ČermnáD0:45:140
DNF518PecháčekMiroslavCykloklub Stará VesDDNF0

Kategorie: E

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1601TrochtaLiborCycloracing - TeamE0:25:0360
2MoravčíkZdeněkE0:28:040
3611BaranPetrLoko Campagnolo KrnovE0:28:2055
4609KalousekJiříSilný team Uničov IIE0:28:3052
5615MaradaJosefCS Víno Karabina ŠumperkE0:29:2850
6603VychodilMilanSilný team Uničov IE0:30:3749
7605VejrostaZbyněkBIG ONE BrnoE0:30:5248
8618RakZdeněkCykloklub Stará VesE0:32:0047
9VolfBohumilE0:32:190
10604SekerkaKarelCycloracing - Team IIE0:35:0846
11607PolcerFerdinandSilný team Uničov IIE0:36:1545
12613EliášJosefCS Víno Karabina ŠumperkE0:37:1644
13JiráskaJanKrálíkyE0:42:050
14608WiedermannZdeněkSilný team Uničov IIE0:45:3743

Kategorie: F

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1710BaťaVladimírCykloklub Stará VesF0:29:5160
2701ŠenkJaroslavSilný team Uničov IF0:30:4455
3706PetrašStanislavTesaři OsíkF0:34:4452
4702KukulaZdeněkCS Víno Karabina ŠumperkF0:34:5550
5KrátkýFrantišekKrálíkyF0:35:260
6713NovákVáclavSilný team Uničov IIF0:36:0149
7703KuběnkaVladislavCykloklub Stará VesF0:38:0348
8705ZoubeleJiříCykloklub Stará VesF0:38:1847
9704UlrichLubošSilný team Uničov IIF0:39:3546
10707KrejsaIvanCykloklub Stará VesF0:55:1045
11712HašekVáclavCykloklub Stará VesF1:09:1944

Kategorie: J

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1LadraTadeášSKP Dukla LanšrkounJ0:24:210
2KosekOndřejTJ Jamné nad OrlicíJ0:26:110
3Černohous Vít Fotbal Jablonné J0:29:040
4MikyskaJakubSkiTri JablonnéJ0:30:340

Kategorie: Ž1

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1ObstováKateřinaŽ10:29:450
2HrubáVeronikaBike Sport MohelniceŽ10:30:350
3MikyskováTerezaSkiTri JablonnéŽ10:33:270
4ZedníkováIvetaŽ10:34:150
5802TřasákováLadislavaTesaři OsíkŽ10:36:3460

Kategorie: Ž2

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1814DohnalováJarkaLoko Campagnolo KrnovŽ20:28:3660
2813ValouchováMarieC.S.C. ŠumperkŽ20:28:5755

Počet účastníků závodu: 87

Výsledky družstev

Pořadí Název týmuCelkem Body
1Tesaři Osík22760
2Cycloracing - Team22055
3Silný team Uničov I21952
4Cykloklub Stará Ves21050
5Silný team Uničov II20349
6CS Víno Karabina Šumperk18848
7C.S.C. Šumperk13847

Reklamace výsledků zasílejte na adresu ředitele závodu:

Tisk Tisk
     
Banner
  
     
PARTNEŘI MP










     
Poslední články
· Úspěch členů MP ...
· Nová rada MP
· Počty startujícíc...
· Soutěž je minulostí
     
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 5

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 654
· Nejnovější člen: Karel Smolen
     
Poslední návštěvy
Karel Rot 5 dny
zdenekw 5 dny
hasek 1 týden
milos4 1 týden
Zbynek Vejrosta 2 týdny
jirisokolar 3 týdny
Paolo 3 týdny
Trochta Libor 3 týdny
Pavlis 3 týdny
Lubos Ulrich 3 týdny