Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
     
Kalendář akcí
<< Červenec 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
     
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
Žádná dískuze
Nejdiskutovanější
Žádná dískuze
     
Nejnovější inzeráty
. Cinelli Wysiwyg
Přidal: 01.05.2017 22:52

1 inzerátů

3.1.0
     
Celkové pořadí jednotlivců

Celkové pořadí MP 2018

Kategorie:

Kategorie: A

Kategorie: B

PořadíČíslo Příjmení JménoTým Celkem I. pol II. pol Počet Body
1202PetrDanielCYKLO-SKI klub Polička48730718011571
2203HorákMichalCYCLING BRNO47229317910515
3204StránskýJiříKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl 44728116610489
4227PokornýJiříKOLOKRÁM395335607395
5207JíraPavelKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl 37621815810396
6221ProcházkaVítKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl B264217477264
7218MachOndřej---257197605257
8220PolcerMichalSilný team Uničov II255211448267
9209MičekRadomírCycloracing - Team20120104201
10230KlíchaMartinRafkarna IDEA Cycling Team186126604186
11222SnášelLubomírC.S.C. Šumperk165119464165
12214KleinIvanKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl 16216205162
13208MachalaJanCycloracing - Team B12672543126
14216KönigGabriel---12512503125
15212HolemýMartinCycloracing - Team B11511503115
16224ŠustrJiříSilný team Uničov10310303103
16226HanslianFilipMOUTAINTIME.cz VENDETTA TEAM10310302103
18217KováčekMartinTJ Rožnov pod Radhoštěm842757284
19215KoňarikDavidC.S.C. Šumperk813645281
20219PolcerJanSilný team Uničov II793643279
21211DomanskýMartinCykloklub Stará Ves73730273
22213JílekJakubKC Hlinsko70700270
23229ValnýJan---47470147
24228BartosekJan---33330133
25231KoutnýJosef---32320132

Kategorie: C

PořadíČíslo Příjmení JménoTým Celkem I. pol II. pol Počet Body
1401HomolaLiborCycloracing - Team A50532717810552
2403GotthardDavidRafkarna IDEA Cycling Team46830716111561
3425TesařOldřichTesaři Osík45929316610495
4426VašíčekPavelCycloracing - Team A43633110510529
5402JanůMartinSilný team Uničov I43228015210473
6412DrábekZdeněkCYCLING BRNO4152601558415
7404ChaloupkaPetrCycloracing - Team A41427314111494
8423ŠvábMiroslavCYCLING BRNO3852651207385
9416KudaPavelCYCLING BRNO3572561018357
10424SvrčinaDavidCS Víno Karabina Šumperk35522313211409
11406JílekFrantišekKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl 324238869358
12422StráníkJosefTesaři Osík321269528361
13407MikulášekTomášSportRaces-Isaac Team 3001711298300
14427VespalecOndřejSilný team Uničov II280189917280
15414HrubýPavelC.S.C. Šumperk240198427240
16410TrébalRichardCycloracing - Team B191150415191
17411ČernýPetrKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl 186137494186
18428VodičkaVáclavCYCLING BRNO18386974183
19430SmrktaLadislavSilný team Uničov17678984176
20413DvořáčekMartinCYCLING BRNO157112454157
21415JílekMartinC.S.C. Šumperk147111365147
22408DvořákRadekC.S.C. Šumperk13093374130
23418MachotkaKarelYOGI Racing Ostrava 994851299
24419PeštaPavelHaPe Brno945935394
25432BukačRomanPardubice914447291
26429VráždilJiříC.S.C. Šumperk905238390
26431PetrPavelCK Lokomotiva Pardubice903357290
28417KukulaMarcelCS Víno Karabina Šumperk723339272
29420RotKarelKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl B59590259

Kategorie: D

PořadíČíslo Příjmení JménoTým Celkem I. pol II. pol Počet Body
1513BosákAlešCycloracing - Team A50633117511600
2526SkřečekRobertCYCLING BRNO49232117111582
3505ŠvecMilanSilný team Uničov I45029215811542
4509SekerkaKarelCycloracing - Team B41626315310454
5507VopálkaPavelKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl B4002511499400
6519HudečekDušanCycloracing - Team B3742701048374
7501NovákPetrSK Donocykl Vysoké Mýto282217655282
8520JaničekPetrCyklobest - Team BIANCHI264215496264
9518HrubýPetrC.S.C. Šumperk25425405254
10511BabiánekMilanMIKO CYCLES Přerov232841485232
11508EliášJosefCS Víno Karabina Šumperk23123107265
12516DykastVítKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl 22422405224
13521JelínekFrantišekCS Víno Karabina Šumperk191147445191
14504LukešStanislavCycloracing - Team A12312303123
15515CvrkalRichardCK Vinohradské Šlapky12012003120
16527LukašákŠtefanCyklo team KOLARNA11348652113
17524PetrušLubomírACS Drak Vrbno 984355298
18514BravenecJiří---92920292
19517FlajsarJiří---85850285
20528NovotnýMarek---84840284
21522MaradaJosefCS Víno Karabina Šumperk76760276
22525SevcikBronislav---53053153
23529JiříkZdeněkBikesport team Mohelnice49490149

Kategorie: E

PořadíČíslo Příjmení JménoTým Celkem I. pol II. pol Počet Body
1622TrochtaLiborCycloracing - Team A4803551259532
2617NovotnýPavelCyklobest - Team BIANCHI47631016611572
3604FišerVladimírHaPe Brno46229117110507
4603KalousekJiříSilný team Uničov I46029816211552
5611BednářPavelCycloracing - Team A4503401109498
6608PetrašStanislavTesaři Osík40926514410450
7612DurákLubomírKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl 3972531449397
8626WiedermannZdeněkSilný team Uničov I39125313811467
9615KrejsaIvanCykloklub Stará Ves36122913210396
10610KukulaZdeněkCS Víno Karabina Šumperk3522579510426
11625VysockýVladimírSilný team Uničov I348293557348
12606VejrostaZbyněkPELL´S Team335283527335
13601PolcerFerdinandSilný team Uničov I325277487325
14620RýznarMiroslavCS Víno Karabina Šumperk3172308710386
15629VoráčMilan---315228878315
16623VolfBohumilC.S.C. Šumperk298252468334
17627ZoubeleJiříCykloklub Stará Ves266227399333
18624VychodilMilanSilný team Uničov I258213456258
19613KlímaZdeněkKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl 202145574202
20614KolaříkStanislavSilný team Uničov II201146554201
21621SilnýMilanSilný team Uničov II12312303123
22628PezdaMiroslavSilný team Uničov914249291
23619RakZdeněkCykloklub Stará Ves904347290
24630JanoušekVáclavCyklo Janoušek74740274
25616MasnýMilan---60600160

Kategorie: F

PořadíČíslo Příjmení JménoTým Celkem I. pol II. pol Počet Body
1710ŠenkJaroslavSilný team Uničov I55036019011662
2709NavrátilFrantišekSKC Tufo Prostějov4933181759493
3702NovákVáclavSilný team Uničov I48231816411581
4701KuběnkaVladislavCykloklub Stará Ves47431216211572
5704DomanskýAntonínCykloklub Stará Ves3952921038395
6713UlrichLubošSilný team Uničov II339291489432
7705HašekVáclavCykloklub Stará Ves3291781517329
8706KochwasserFrantišekCykloklub Stará Ves2891361536289
9714MattušMilan---23423405234
10712SteiglStanislavČ.O.K.C. Prostějov15515503155
11707MazelAloisCyklo Klub Kučera Znojmo13993463139
12711SovinskýRobertROSO93930293
13708MikolajczykZdeněkYOGI Racing Ostrava 86860286

Kategorie: Ž

PořadíČíslo Příjmení JménoTým Celkem I. pol II. pol Počet Body
1811VyčítalováJanaACS Drak Vrbno 46530116410512
2815SvrčinováŠárkaCS Víno Karabina Šumperk45229116110497
3802SimonováMonikaCyklotrenink-František Trkal3902701207390
4812VicencováPetraCycloracing - Team A29629607342
5801TřasákováLadislavaTesaři Osík25025005250
6813MrkvicováVeronikaCYCLING BRNO180601203180
7816ValouchováMarieC.S.C. Šumperk156104523156
8814SvobodováRadkaKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl 13789483137
9817Dýrová macháčkováŠárkaSportRaces-Isaac Team 12201222122

Počet hodnocených závodníků: 124




Tisk Tisk
     
Banner
  
     
PARTNEŘI MP




     
Mistrovství SAC ČR 2018
     
Poslední články
· Slevové karty TriEx...
· Slevy na kola TREK
· Zrušení mistrovstv...
· Soutěžní řád 2017
· Nová rada MP
     
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 2

· Členové On-line: 1
Olda

· Registrovaní členové: 554
· Nejnovější člen: Pepe Koutny
     
Poslední návštěvy
Olda Online
David Gotthard 02:37:23
administrator 04:28:40
milos4 05:24:59
Karel Rot 06:20:36
Lukas Trasak 06:52:11
Straka 17:35:53
Trochta Libor 18:26:52
Sima 23:01:56
IKOS 1 den