Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
     
Kalendář akcí
<< Říjen 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
     
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
Žádná dískuze
Nejdiskutovanější
Žádná dískuze
     
Nejnovější inzeráty
. Cinelli Wysiwyg
Přidal: 01.05.2017 22:52

1 inzerátů

3.1.0
     
Výsledky

Výsledky 1. závodu MP - Vidnava

Kategorie:

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
9815Svrčinová ŠárkaCS Víno Karabina Šumperk1:59:2745

Kategorie: B

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
0BaďuraZdeněkForce JeseníkBDNF0
1HradilJiříForce KCK ZlínB1:40:150
2PokornýJiříKolokrámB1:40:150
3FlámaTomášTS BohemiaB1:40:250
4PacPawelFiolka Trans Cyckling TeamB1:40:250
5PetrušLubomírEthic SportB1:40:250
6SlavíkJiříForce KCK ZlínB1:40:270
7218Mach Ondřej---B1:40:2747
8PytelJaromírBagbikeB1:40:270
9ŠtěpáníkJiříCykloteam KolárnaB1:40:270
10204Stránský JiříKlub českých cyklistů 1900 LitomyšlB1:40:2744
11203Horák MichalCYCLING BRNOB1:40:2743
12HejtmánekMarekSporton ŠumperkB1:40:270
13BednarskýVojtěchTNF Bike TeamB1:40:270
14StrupekMatyášDukla PrahaB1:40:270
15KulhavýTomášSki Bike Centrum.cz TeamB1:40:270
16202Petr DanielCYKLO-SKI klub PoličkaB1:40:2738
17KechrtTomášPrime Sport ExpertB1:40:270
18HolecRadekBikesport MohelniceB1:40:270
19SzrajberTomaszDeichman CyclingB1:40:270
20216König Gabriel---B1:40:3234
21ŠebrleJiříSki Bike Centrum.cz TeamB1:40:400
22Hauf mlJanCycling team RKB1:40:400
23PapulaLukášLitovelB1:40:450
24212Holemý MartinCycloracing - Team BB1:40:4530
25224MíčekRadomírCycloracing - Team AB1:46:4029
26KosekKamilB1:46:400
27FurmánekJanCycling team RKB1:49:400
28ŠichaMartinOpen Cycling AcademyB1:49:400
29BubiakPrzemyslawBerger PLB1:49:400
30KovářIvoB1:49:400
31221Procházka VítKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl BB1:49:4523
32CipirskiRafalPrzylesieB1:50:030
33KvapilJiříCK Slovan Moravská TřebováB1:50:210
34207Jíra PavelKlub českých cyklistů 1900 LitomyšlB1:51:5420
35KalinaViktorForce Team JeseníkB1:52:080
36NešporPatrikIN LIFEB1:54:500
37ElčknerMartinOpen Cycling AcademyB2:00:120
38DřímalRadekLoko KrnovB2:00:170
39214Klein IvanKlub českých cyklistů 1900 LitomyšlB2:01:3415
40GzegorczykBartolomiejPolskaB2:02:070
41MartínekRichardBoratB2:06:220
42220Polcer MichalSilný team Uničov IIB2:08:1312
43ŽevčákJakubBuldoci RapotínB2:08:560

Kategorie: C

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1403Gotthard DavidRafkarna IDEA Cycling TeamC1:49:1760
2VojciakMiroslawJafi Sport Bike TeamC1:49:170
3KowalskiTomaszBike Center Attack Sport SwidnicaC1:49:170
4401Homola LiborCycloracing - Team AC1:49:1750
5412Drábek ZdeněkCYCLING BRNOC1:49:2449
6402Janů MartinSilný team Uničov IC1:49:2448
7426Vašíček PavelCycloracing - Team AC1:49:2447
8GaluškaTomášForce KCK ZlínC1:49:240
9HaufJanCycling team RKC1:49:240
10RessTomášSport races IsaacC1:49:240
11HaasRobertSK BagbikeC1:49:240
12404Chaloupka PetrCycloracing - Team AC1:49:3042
13422Stráník JosefTesaři OsíkC1:49:3041
14KonigRadekSudkovC1:49:300
15BoháčMarcelSvitávkaC1:49:300
16JagminMarcinPolskaC1:49:350
17416Kuda PavelCYCLING BRNOC1:49:3537
18425Tesař OldřichTesaři OsíkC1:49:4536
19SwaczynaPatrikCK Feso PetřvaldC1:49:450
20406Jílek FrantišekKlub českých cyklistů 1900 LitomyšlC1:54:5034
21413Dvořáček MartinCYCLING BRNOC1:54:5033
22KajfaszDamianC1:58:400
23KotasVáclavBikeracing LetoviceC1:59:590
24BogackiRafalCardio SportC2:01:300
25424Svrčina DavidCS Víno Karabina ŠumperkC2:01:5929
26429Vráždil JiříC.S.C. ŠumperkC2:08:5628
27SedláčekTomášCK Slovan Moravská TřebováC2:12:480
28414Hrubý PavelC.S.C. ŠumperkC2:13:0426
29SzablaJaroslavMapei BorzegC2:22:300
30415Jílek MartinC.S.C. ŠumperkC2:23:3824

Kategorie: D

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1DaňhelMojmírCyklosport HF OpavaD1:34:190
2518Hrubý PetrC.S.C. ŠumperkD1:34:1955
3501Novák PetrSK Donocykl Vysoké MýtoD1:34:1952
4Hrubý MartinSK BagbikeD1:34:190
5HorkýLubomírCyklo Polách ŠumperkD1:34:190
6526Skřeček RobertCYCLING BRNOD1:34:1948
7513Bosák AlešCycloracing - Team AD1:34:1947
8505Švec MilanSilný team Uničov ID1:34:2546
9517Flajsar Jiří---D1:34:3045
10ZvoníčekRadomírKCK Force ZlínD1:37:170
11524Petruš LubomírACS Drak VrbnoD1:37:1743
12504Lukeš StanislavCycloracing - Team AD1:38:1542
13516Dykast VítKlub českých cyklistů 1900 LitomyšlD1:40:2541
14520Janiček PetrCyklobest - Team BIANCHID1:40:2540
15NeumannBoriseSenbáciD1:41:120
16509Sekerka KarelCycloracing - Team BD1:46:5938
17507Vopálka PavelKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl BD1:47:1237
18KrchňákPavelACK Stará VesD1:50:450
19SobalaMiroslavBiketeam Zlaté HoryD1:53:450
20508Eliáš JosefCS Víno Karabina ŠumperkD1:53:4534
21521Jelínek FrantišekCS Víno Karabina ŠumperkD1:54:3233

Kategorie: E

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
0519Hudeček DušanCycloracing - Team BEDNF0
1611Bednář PavelCycloracing - Team AE1:37:1760
2PeltzLadislavKCK Force ZlínE1:39:350
3622Trochta LiborCycloracing - Team AE1:39:3552
4625Vysocký VladimírSilný team Uničov IE1:40:3250
5617Novotný PavelCyklobest - Team BIANCHIE1:40:4549
6603Kalousek JiříSilný team Uničov IE1:40:5048
7604Fišer VladimírHaPe BrnoE1:44:2547
8601Polcer FerdinandSilný team Uničov IE1:45:4046
9ZdanowiczMarekCK Hobby BohumínE1:46:200
10623Volf BohumilC.S.C. ŠumperkE1:47:3044
11608Petraš StanislavTesaři OsíkE1:47:5643
12626Wiedermann ZdeněkSilný team Uničov IE1:50:5442
13610Kukula ZdeněkCS Víno Karabina ŠumperkE1:50:5441
14KoščesJuzeKtukol GlucholazyE1:55:150
15RajdaIvoeSenBáciE1:56:500
16620Rýznar MiroslavCS Víno Karabina ŠumperkE1:59:4038
17627Zoubele JiříCykloklub Stará VesE1:59:4037

Kategorie: F

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1710Šenk JaroslavSilný team Uničov IF1:42:4560
2702Novák VáclavSilný team Uničov IF1:47:1255
3709Navrátil FrantišekSKC Tufo ProstějovF1:48:2452
4701Kuběnka VladislavCykloklub Stará VesF1:51:2150
5713Ulrich LubošSilný team Uničov IIF1:59:5149
6714MattušMilanSPC PardubiceF2:08:1748
7706Kochwasser FrantišekCykloklub Stará VesF2:13:1547
18615Krejsa IvanCykloklub Stará VesF1:59:4336

Kategorie: J

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
0BolíkMarekForce Team JeseníkJDNF0
0TarabaOndřejForce Team JeseníkJDNF0
1KmínekVojtěchMapei Merida KaňkovskýJ1:47:560
2ŘehaFilipForce Team JeseníkJ1:47:560
3BittnerPavelMapei Merida KaňkovskýJ1:49:080
4ZatloukalJanCykloteam KolárnaJ1:49:080
5HrdličkaAlešMapei Merida KaňkovskýJ1:49:170
6MachačJosefCykloteam KolárnaJ1:49:240
7SwaczynaTomášCK Feso PetřvaldJ1:49:240
8705Hašek VáclavCykloklub Stará VesJ2:52:1546
8SolařAlbertMapei Merida KaňkovskýJ1:49:300
9BednarskýVáclavTJ ŠumperkJ1:49:350
10RoháčekJakubMapei Merida KaňkovskýJ1:49:350
11KlimekDavidMapei Merida KaňkovskýJ1:49:350
12KaňkovskýRadanMapei Merida KaňkovskýJ1:49:350
13SadilJiříParapety RSJ2:00:200
14SyrkoAdamHead Bike TJ OpavaJ2:07:560
15NovákJanForce Team JeseníkJ2:12:250

Kategorie: Ž

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
0StrupekAdamSKM Zlaté HoryŽDNF0
1ČunderováDanielaTJ UničovŽ1:40:450
2HáblováAlenaCK Salaš Slovanskí KolovnaŽ1:42:330
3KlimkováAdrianaŽ1:42:450
4VenerováLenkaAlfa Tri TeamŽ1:45:330
5811Vyčítalová JanaACS Drak VrbnoŽ1:52:1549
6DubskáKateřinaHead Bike TJ OpavaŽ1:52:460
7SchreirováAnnaForce Team JeseníkŽ1:52:540
8812Vicencová PetraCycloracing - Team AŽ1:59:0646

Počet účastníků závodu: 149

Výsledky družstev

Pořadí Název týmuCelkem Body
1Silný team Uničov I21360
2Cycloracing - Team A20955
3Cykloklub Stará Ves18052
4CYCLING BRNO17750
5CS Víno Karabina Šumperk15849
6C.S.C. Šumperk15348
7Klub českých cyklistů 1900 Litomyšl 13947
8Tesaři Osík12046
9Cycloracing - Team B6845

Reklamace výsledků zasílejte na adresu ředitele závodu:

Tisk Tisk
     
Banner
  
     
PARTNEŘI MP




     
Poslední články
· Slevové karty TriEx...
· Slevy na kola TREK
· Zrušení mistrovstv...
· Soutěžní řád 2017
· Nová rada MP
     
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 4

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 560
· Nejnovější člen: slavka spackova
     
Poslední návštěvy
lojza mazel 18:57:06
Bianchi 1 den
Karel Rot 2 dny
polcer 2 dny
ryznar 3 dny
zdenekw 3 dny
kpetr66 3 dny
Fiser 4 dny
milos4 4 dny
Misena 5 dny