Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
     
Kalendář akcí
<< Červenec 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
     
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
Žádná dískuze
Nejdiskutovanější
Žádná dískuze
     
Nejnovější inzeráty

0 inzerátů

3.1.0
     
Výsledky

Výsledky 9. závodu MP - MR S.A.C. /

Kategorie: B

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1FierlaOndřejTeam Forman CinelliB00:21:31.40
2225HanslianFilipMOUNTAINTIME KROSS TRI TEAMB00:21:33.865
3KonopásekTomášSportRaces Cycling TeamB00:21:52.60
4NovotnýOldřichHello CTWB00:21:57.00
5FilipJakubB00:22:11.70
6PetříkZdeněkLoko Campagnolo KrnovB00:22:14.60
7HradeckýJaroslavSport ImportB00:22:19.30
8212HalákMartinbikecentrum.euB00:22:45.260
9CuplThomasXeelo Cycling TeamB00:22:51.40
10ChovanecDavidForce KCK ZlínB00:22:55.90
11ThumaMiroslavSportRaces Cycling TeamB00:22:58.10
12BabiánekDavidCycloracing TeamB00:22:59.50
13KubalaMartinCyklo Team HavířovB00:23:01.10
14BaierJiříAC Sparta Praha cycling akademieB00:23:01.20
15MalíkTomášKuchyně LípaB00:23:02.90
16KoblicRadekHello CTWB00:23:06.90
17ŠmahelMichalRafkarna IDEA Cycling TeamB00:23:07.00
18VodakMartinXeelo cycling team B00:23:13.50
19MillerMilanTama KráloviceB00:23:19.90
20MacánKarelSportRaces Cycling TeamB00:23:21.10
21HradilMichalForce KCK ZlínB00:23:23.90
22HaltofAlešCK FrenštátB00:23:27.10
23ZátopekJanTeam Forman CinelliB00:23:28.80
24224ŘoutilPavelCykloteam Kolárna OlomoucB00:23:38.757
25220ŘeháčekJaroslavRafkarna IDEA Cycling teamB00:23:51.765
26StančíkMartinCK-Frenštát 1B00:23:54.60
27KerplLukášCK Vinohradské šlapkyB00:23:55.20
28ChlupáčJanKUCHYNĚ LÍPAB00:24:12.00
29DužíkJosefCK Frenštát pod RadhoštěmB00:24:21.00
30JozaMiroslavKOVO BELFÍN cyklo teamB00:24:37.30
31MorongKryštofTeam Forman CinelliB00:24:38.60
32219ZbýňMartinBohdíkovB00:24:41.855
33HamplOndřejUstecké Centrum CyklistikyB00:25:02.20
34213MachalaJanCycloracing OlomoucB00:25:05.254
35211GoláňMartinSilný Team Uničov IB00:25:07.553
36KočíIvanUnlimited KM Trading CZB00:25:49.80
37BačeJaroslavDiablo sport Český KrumlovB00:26:07.10
38204PolcerMichalSilný team Uničov IIB00:26:16.652
39215PolcerJiříSilný team Uničov IIB00:27:00.051
40221TrunečkaZbyněkBikesport team MohelniceB00:28:57.160
41GrafJiříCyklokramo BB00:29:35.00
DNFKučeraVojtěchTeam Forman CinelliBDNF0
DNFŠlajchrtFilipCK KolokrámBDNF0

Kategorie: C

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1DrábekZdeněkDZ BEX CYCLING TEAMC00:21:31.30
2KocurekJaroslavStredecni monumentyC00:21:41.10
3ŠtefanJanÚvalyC00:21:50.10
4ČapekPetrSWEEP Factory TeamC00:21:54.60
5BelfínJiříKOVO BELFÍN cyklo teamC00:21:58.50
6425VodičkaVáclavCYCLING BRNOC00:21:59.965
7GalatíkRomanCyklistický klub Frenštát pod RadhoštěmC00:22:06.70
8428ŠvábMiroslavCYCLING BRNOC00:22:12.360
9437BlinkaLuděkCykloteam MXM HulínC00:22:20.557
10434ZezulaTomášCycling BrnoC00:22:25.655
11HorváthMiroslavAC Sparta Praha cycling akademieC00:22:31.80
12ŠmídRobertCYCLING BRNOC00:22:38.30
13RydvalMichalAC SpartaC00:22:41.10
14429VašíčekPavelCYCLORACING TEAMC00:23:05.854
15PrůchaBedřichSport ImportC00:23:14.40
16403StráníkJosefTesaři OsíkC00:23:18.953
17405VespalecOndřejSilný team Uničov IC00:23:22.952
18KuchařPřemyslAC Sparta Praha cycling akademieC00:23:24.30
19VlkKarelCK KramolínC00:23:24.80
20RendlJaroslavDexter CyclingC00:23:35.20
21404BoháčMarcelTesaři OsíkC00:23:52.151
22UrbanikPavolZMLRC00:24:04.10
23OnderkaMilanYogi Racing OstravaC00:24:17.30
24JonášekJanC00:24:19.60
25JuráňKarelDoablo sport Český KrumlovC00:24:30.20
26PacovskýTomášKladnoC00:24:47.30
27PLÁNIČKAJAROSLAVKovo Belfin cyklo teamC00:25:01.30
28427ŠustrJiříSilný team UničovC00:25:08.250
29VeselýPavelKuchyně LípaC00:25:12.90
30ŠindelárLadislavStark cycling teamC00:25:25.70
31BuchingerIvanBrnoC00:25:26.30
32HastíkKamilForce KCK TeamC00:25:29.90
33DohnalTomášCyklokramo Suchdol nad OdrouC00:26:50.00
34421LakomýRomanSilný team Uničov IIC00:26:52.949
35436TrunečkaZbyněkBikesport team MohelniceC00:26:59.248
36CarikDanielCykloservis MalátC00:29:26.20
37KratochvilJanMIKOC00:30:53.30
38423PeštaPavelHaPe BrnoC00:45:19.647
DNFSvobodaJanCyklokramo Suchdol nad OdrouCDNF0
DNFČernýPetrCycli.cz TeamCDNF0

Kategorie: D

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1BryxiJanRafkarna IDEA cycling teamD00:21:23.00
2521FojtRadovanBikecentrum.euD00:22:36.065
3MullenMichaelCyklotreninkD00:22:44.10
4507BukačRomanPardubiceD00:22:50.160
5PechoušMiroslavKovo Belfín cyklo teamD00:22:58.00
6VodičkaLukášCK Omlazení.czD00:23:00.70
7PECHAMARTINKILPI RACING TEAMD00:23:09.50
8TajčJanTama KráloviceD00:23:19.40
9ProkešStanislavProkesteamD00:23:19.70
10TůmaRomanAC Sparta Praha Cycling AkademieD00:23:27.20
11503NovotnýRadomírCyklobest - team BianchiD00:23:34.857
12508KudaPavelCycling BrnoD00:23:37.555
13523LukašákŠtefanCyklo team KolárnaD00:23:41.454
14PragerKarelCK Vinohradské ŠlapkyD00:23:53.10
15GaluškaTomášForce KCK ZlinD00:23:53.60
16VejvodaJosefAC Sparta PrahaD00:24:01.40
17JežekKamilCK - KramolínD00:24:03.40
18MatoušekBohumilCK KramolínD00:24:05.00
19519JílekFrantišekCycli.cz TeamD00:24:05.653
20HalamkaJiříCK KramolínD00:24:09.10
21StrnadIvoCKKVD00:24:23.00
22KleinerRobertS1W.czD00:24:31.80
23BaranPetrLoko Campagnolo KrnovD00:24:59.00
24502ŠvecMilanSilný Team Uničov ID00:25:04.352
25WilhelmJaroslavCK Hobby BohumínD00:25:15.10
26ŠimečekRadimMidar PříborD00:25:21.00
27510SkřečekRobertCYCLING BRNOD00:25:30.751
28TserendorjBaasanbayarVinohradskeslapkyD00:26:41.60
29511BabiánekMilanMiKo Cycles PřerovD00:27:02.550
30ŠímaMiroslavCK KramolínD00:27:05.90
31ChmuraPetrTeam Forman CinelliD00:27:07.10
32JaklJiříCK Hobby BohumínD00:28:20.80
33NeščákJánCykloservis MalátD00:29:57.50

Kategorie: E

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1RaševEugenAXON sport teamE00:22:55.60
2AisbrychJiříTJ Stadion LounyE00:23:38.70
3KrummerRadoslavSlavia K.VaryE00:23:39.20
4FeferleFrantišekČistý sportE00:23:45.90
5FoltýnPavelCyklotým Havířov 1E00:24:31.30
6KrálJosefKbely cycling teamE00:24:33.50
7SlezákJosefForce KCK ZlínE00:24:35.80
8PelcLadislavFORCE KCK ZlínE00:24:44.40
9613KlímaZdeněkAK OLYMP BrnoE00:24:53.465
10620SekerkaKarelCycloracig team.E00:25:08.860
11MíčekOldřichCyklokramo Suchdol nad OdrouE00:25:22.40
12607VejrostaZbyněkBIG ONE BRNOE00:25:44.557
13616LukešStanislavCykloracing team OlomoucE00:25:57.655
14BártaMiroslavCyklo Tým HavířovE00:25:59.10
15606DurákLubomírTesaři OsíkE00:26:23.054
16PraskiHenrykCK Hobby BohumínE00:26:56.40
17AdamčíkMiroslavCyklokramo Suchdol nad OdrouE00:26:59.80
18ZdanowiczMarekHobby BohumínE00:27:01.80
19605VychodilMilanSilný team Uničov IE00:27:08.853
20KONTÚRMilanMIKONT FrenštátE00:27:18.10
21TomanVladislavNový JičínE00:27:25.10
22MarekJiříCK KolokrámE00:27:44.70
23ŠkanderaKarelCyklo Tým Havířov 3E00:28:11.40
24608PolcerFerdinandSilný team Uničov IIE00:28:20.852
25624JiříkZdeněkBike sport MohelniceE00:28:31.051
26609WiedermannZdeněkSilný team Uničov IIE00:29:18.150
27SavkaMiroslavCyklo Team HavířovE00:29:41.10
28KalousekJosefCykloservis MalátE00:29:46.30
29TutschJiříCKKV PRAHAE00:30:36.70
30JůzaMiloslavCykloservis MalátE00:32:13.40
31SkotnicaJosefSKP OpavaE00:36:44.60
32PěgřimekMilanCyklo Team HavířovE00:38:22.70
33PekarčíkJiříCyklokramo SuchdolE00:44:57.40
34FišerVladimírHape BrnoEDNS0

Kategorie: F

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1KubínIgorPraha 6F00:25:52.40
2DaněčekPavelLoko Campagnolo KrnovF00:25:58.10
3MottlBohumírCK Hobby BohumínF00:26:32.10
4RoučaKarelTJ Slavia Karlovy VaryF00:27:09.10
5703ŠenkJaroslavSilný team Uničov IF00:27:20.065
6PavlíkJiříOstravaF00:27:49.90
7710NavrátilFrantišekSilný team Uničov IIF00:28:19.160
8KrajčíkJosefDEXTER CyclingF00:28:19.80
9MrnůštíkJosefCyklotech-Pro a Mrnůštík ...F00:28:43.90
10708KukulaZdeněkCS Víno KarabinaF00:29:42.057
11701KuběnkaVladislavCyklo Stará VesF00:31:06.255
12702UlrichLubošSilný Team Uničov IIF00:31:13.054
13ŠeflJosefAxon Sport TeamF00:31:24.80
14712SovinskýRobertROSOF00:31:44.053
15707KrejsaIvanCykloklub Stará VesF00:32:02.052
16709MattušMilanPOKR PardubiceF00:32:22.251
17ŠrejmaJiříAxon Sport TeamF00:32:50.00
18713ZoubeleJiříPostřelmovF00:32:52.250
19DubnýPavelCyklokramo Suchdol nad OdrouF00:41:12.20
DNF711PetrašStanislavOsikFDNS0

Kategorie: Ž1

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1SlámováDenisaCyklotreninkŽ100:24:25.70
2801SimonováMonikaCyklotrénink - F. TrkalŽ100:25:09.465
3ChmurováJanaTeam Forman CinelliŽ100:28:09.00
4802TřasákováLadislavaOsíkŽ100:28:09.760
5GeraschenkoNadyaCK Hobby BohumínŽ100:29:34.70
6SchäferováPavlínaVelosport Favorit BílinaŽ1DNF0

Kategorie: Ž2

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1DoležalováHanaAC Sparta PrahaŽ200:24:58.60
2DohnalováJarkaLoko Campagnolo KrnovŽ200:25:07.80
3RandováIvetaCK KramolínŽ200:26:10.50
4814RadilováLucieHape BrnoŽ200:26:59.265
5JaklováIvanaCK Hobby BohumínŽ200:27:33.00
6811VyčítalováJanaACS Drak VrbnoŽ200:27:50.760
7KřížkováJaroslavaPodsediceŽ200:27:58.00
8PargačováMarcelaCyklokramo Suchdol nad OdrouŽ200:30:54.00

Počet účastníků závodu: 184

Výsledky družstev

Pořadí Název týmuCelkem Body
1Silný team Uničov I22360
2Silný team Uničov II21855
2Tesaři Osík21855
4Cykloklub Stará Ves15750

Reklamace výsledků zasílejte na adresu ředitele závodu:

Tisk Tisk
     
Banner
  
     
PARTNEŘI MP








     
Poslední články
· Nová rada MP
· Počty startujícíc...
· Soutěž je minulostí
     
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 15

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 639
· Nejnovější člen: Monika
     
Poslední návštěvy
jirisokolar 02:38:24
Zezula 03:12:17
Karel Rot 1 den
Jiri Vrazdil 1 den
Trochta Libor 1 den
Paolo 1 den
Petr Ejem 1 den
David 2 dny
Lakys 2 dny
TomasKrejci 2 dny