Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
     
Kalendář akcí
<< Prosinec 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
     
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
Žádná dískuze
Nejdiskutovanější
Žádná dískuze
     
Nejnovější inzeráty

0 inzerátů

3.1.0
     
Výsledky

Výsledky 12. závodu MP - Okolo Malína / Nový Malín

Kategorie: B

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1BrachaczekAmadeuszRokosz TeamB2:04:040
2SwaczynaPetrCK Feso PetřvaldB2:04:050
3PetrDanielCyklo-Ski klub PoličkaB2:04:220
4HejtmánekMarekSalithB2:04:230
5HrdinaŠtěpánSKP Duha LanškrounB2:04:230
6215SatkeTomášCycloracing - TeamB2:04:2448
7MachOndřejB2:04:250
8FormánekOndřejOtosport Racing TeamB2:04:300
9GläznerDominikCycli.cz TeamB2:04:360
10202SokolářJiříSilný team Uničov IB2:06:2144
11KunertDominikTriBike MTB AcademyB2:08:280
12PajerOndřejKuřimB2:08:450
13AndrleDavidB2:10:310
14SolničkaOndřejRafkarna IDEA Cycling TeamB2:10:320
15HniličkaLubomírCycli.czB2:10:340
16MichalDanielSKP Duha LanškrounB2:10:350
17201GoláňMartinSilný team Uničov IB2:10:4037
18CzyzBartolomějCyklo Tým HavířovB2:10:450
19KusidloMariuszDAD BUD TeamB2:14:470
20217ZbýňMartinB2:17:0634
21214MikulenkaJaroslavFOJTÍK CYCLING CLUBB2:18:4333
22203PolcerMichalSilný team Uničov IIB2:24:5732
23NovákPatrikTriBike MTB AcademyB2:27:240
24204PolcerJiříSilný team Uničov IB2:42:0530
DNFBřezinaPetrCyklo Team KolárnaBDNF0

Kategorie: C

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1417KozubíkRomanCykloklub Stará VesC2:05:2560
2SmolkaMichalAMT TeamC2:05:310
3GroulíkFrantišekSK Prima PoličkaC2:05:320
4402VašíčekPavelCycloracing - TeamC2:05:3350
5SvwaczynaPatrikCK Feso PetřvaldC2:20:290
6429ZezulaTomášCYCLING BRNOC2:20:3048
7418KrálMilanSilný team Uničov IIC2:20:3347
8414JíraPavelCycli.cz TeamC2:20:4246
9427SvrčinaDavidCS Víno Karabina ŠumperkC2:20:4445
10TyráčekMartinMoolbike.czC2:20:460
11AnderleJanAndrle TýmC2:47:180
12JelínekJaroslavSKP ŠumperkC2:53:180
DNFNovákPetrTeam Lightbike HavířovCDNF0

Kategorie: D

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1512BoháčMarcelTesaři OsíkD1:25:4160
2508KudaPavelCYCLING BRNOD1:31:3855
3504NovotnýRadomírCyklobest - Team BIANCHID1:34:1352
4522StráníkJosefTesaři OsíkD1:35:3550
5StaníkJosefSilný týmD1:42:070
6516JílekFrantišekCycli.cz TeamD1:42:0848
7503ŠvecMilanSilný team Uničov ID1:42:5147
8HejtmánekMilošHAS bikeD1:46:260
9515JelínekFrantišekCS Víno Karabina ŠumperkD2:11:2945

Kategorie: E

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1601TrochtaLiborCycloracing - TeamE1:29:3760
2EjemPetrKD – ProstějovE1:37:000
3611BaranPetrLoko Campagnolo KrnovE1:37:0152
4612BravenecJiříE1:37:0550
5609KalousekJiříSilný team Uničov IIE1:37:0649
6614KolaříkStanislavSilný team Uničov IE1:41:0548
7615MaradaJosefCS Víno Karabina ŠumperkE1:41:3947
8603VychodilMilanSilný team Uničov IE1:44:1946
9606DurákLubomírTesaři OsíkE1:48:3745
10621SkřečekRobertCYCLING BRNOE1:49:3044
11607PolcerFerdinandSilný team Uničov IIE1:51:3343
12605VejrostaZbyněkBIG ONE BrnoE1:51:4342
13604SekerkaKarelCycloracing - Team IIE1:56:3841
14613EliášJosefCS Víno Karabina ŠumperkE2:29:2340
15608WiedermannZdeněkSilný team Uničov IIE2:29:2539

Kategorie: F

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1710BaťaVladimírCykloklub Stará VesF1:37:2460
2701ŠenkJaroslavSilný team Uničov IF1:41:0855
3711FišerVladimírHaPe BrnoF1:44:2152
4702KukulaZdeněkCS Víno Karabina ŠumperkF1:50:3950
5706PetrašStanislavTesaři OsíkF1:56:5549
6713NovákVáclavSilný team Uničov IIF1:58:4048
7704UlrichLubošSilný team Uničov IIF2:07:3047
8709MattušMilanPOKR PardubiceF2:07:4046
9705ZoubeleJiříCykloklub Stará VesF2:18:4145
10703KuběnkaVladislavCykloklub Stará VesF2:18:4544
11707KrejsaIvanCykloklub Stará VesF01:43:01+143
12712HašekVáclavCykloklub Stará VesF01:49:21+142

Kategorie: H

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1StrykMartinH0:54:090
2KukulaMarcelCS Víno KarabinaH0:55:320
3HeclMilošKVS ŠumperkH1:03:510
4SmolichaJosefNový Malín H1:04:300

Kategorie: J

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1NovákTomášTJ Favorit BrnoJ2:04:430
2TřískaAdamCK Dacom KyjovJ2:10:280
3LadraTadeášSKP Duha LanškrounJ2:14:350
4HynekOdnřejSK Salith SportJ2:35:010
5ZezulaDenisSKP Duha LanškrounJ2:46:510
DNFVránaTomášCK Dacom PharmaJDNF0

Kategorie: Ž1

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1801VeitováMonikaCyklotrenink-František TrkalŽ11:39:0360
2AnderlováAdélaAndrle týmŽ11:48:320
3AnderlováMonikaAndrle týmŽ11:48:330
4KukulováMartinaCykloteam KolárnaŽ11:50:580
5802TřasákováLadislavaTesaři OsíkŽ12:05:2849

Kategorie: Ž2

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1816VoráčováNaďaTUFO Pardus ProstějovŽ21:37:0260
2813ValouchováMarieC.S.C. ŠumperkŽ21:37:1055
3812VyčítalováJanaACS Drak VrbnoŽ21:52:0352

Počet účastníků závodu: 92

Výsledky družstev

Pořadí Název týmuCelkem Body
1Cykloklub Stará Ves20960
2Tesaři Osík20855
3Silný team Uničov I19652
4Silný team Uničov II19150
5CS Víno Karabina Šumperk18749
6Cycloracing - Team15848

Reklamace výsledků zasílejte na adresu ředitele závodu:

Tisk Tisk
     
Banner
  
     
PARTNEŘI MP










     
Poslední články
· Úspěch členů MP ...
· Nová rada MP
· Počty startujícíc...
· Soutěž je minulostí
     
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 6

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 654
· Nejnovější člen: Karel Smolen
     
Poslední návštěvy
Karel Rot 5 dny
zdenekw 5 dny
hasek 1 týden
milos4 1 týden
Zbynek Vejrosta 2 týdny
jirisokolar 3 týdny
Paolo 3 týdny
Trochta Libor 3 týdny
Pavlis 3 týdny
Lubos Ulrich 3 týdny