Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
     
Kalendář akcí
<< Prosinec 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
     
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
Žádná dískuze
Nejdiskutovanější
Žádná dískuze
     
Nejnovější inzeráty

0 inzerátů

3.1.0
     
Výsledky

Výsledky 13. závodu MP - Libavá

Kategorie: B

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1201GoláňMartinSilný team Uničov IB2:13:0260
2202SokolářJiříSilný team Uničov IB2:13:0255
3HniličkaLubomírCycli.czB2:13:420
4217ZbýňMartinB2:14:0550
5214MikulenkaJaroslavFOJTÍK CYCLING CLUBB2:14:0549
6203PolcerMichalSilný team Uničov IIB2:23:1648
7216TřasákLukášTesaři OsíkB2:43:5847
8StaněkLukášTesaři OsíkB2:43:580

Kategorie: C

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1417KozubíkRomanCykloklub Stará VesC2:13:0260
2NosekDavidC2:13:020
3LiberdaMilanC2:14:050
4407JanůMartinSilný team Uničov IIC2:14:1050
5429ZezulaTomášCYCLING BRNOC2:14:1549
6SmolkaMichalAMT team C2:14:170
7402VašíčekPavelCycloracing - TeamC2:14:2047
8421ProcházkaVítCycli.cz TeamC2:14:2146
9404VespalecOndřejSilný team Uničov IC2:17:2645
10414JíraPavelCycli.cz TeamC2:23:1444
11418KrálMilanSilný team Uničov IIC2:23:1443
12DomanskýLiborStará VesC2:46:500
13406LakomýRomanSilný team Uničov IIC2:05:48 +141

Kategorie: D

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1513ChaloupkaPetrCycloracing - TeamD1:52:5460
2508KudaPavelCYCLING BRNOD1:52:5455
3504NovotnýRadomírCyklobest - Team BIANCHID1:52:5452
4522StráníkJosefTesaři OsíkD1:55:5450
5503ŠvecMilanSilný team Uničov ID2:01:2749

Kategorie: E

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1601TrochtaLiborCycloracing - TeamE1:21:3160
2SpáčilLeopoldMondraker racing teamE1:23:260
3EjemPetrKD ProstějovE1:25:460
4612BravenecJiříE1:25:4750
5609KalousekJiříSilný team Uničov IIE1:29:3249
6MajerníkKarolHape cyklosport BrnoE1:29:320
7614KolaříkStanislavSilný team Uničov IE1:29:3247
8621SkřečekRobertCYCLING BRNOE1:32:5946
9603VychodilMilanSilný team Uničov IE1:33:3145
10616NovotnýPavelCyklobest - Team BIANCHIE1:36:0444
11607PolcerFerdinandSilný team Uničov IIE1:38:0143
12604SekerkaKarelCycloracing - Team IIE1:38:0142

Kategorie: F

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1710BaťaVladimírCykloklub Stará VesF1:29:3260
2701ŠenkJaroslavSilný team Uničov IF1:29:3255
3711FišerVladimírHaPe BrnoF1:34:4552
4702KukulaZdeněkCS Víno Karabina ŠumperkF1:35:5850
5706PetrašStanislavTesaři OsíkF1:41:4049
6713NovákVáclavSilný team Uničov IIF1:42:1448
7705ZoubeleJiříCykloklub Stará VesF1:54:3647
8704UlrichLubošSilný team Uničov IIF1:55:4846
9709MattušMilanPOKR PardubiceF1:56:4245
10707KrejsaIvanCykloklub Stará VesF1:39:45+1k44

Kategorie: ZM-M

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1LakomýLukášSilný team UničovZM-M0:33:240

Kategorie: ZS-M

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1KrálSamuelZS-M1:33:310

Kategorie: Ž1

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1801VeitováMonikaCyklotrenink-František TrkalŽ11:29:3260
2802TřasákováLadislavaTesaři OsíkŽ11:41:4055

Kategorie: Ž2

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1812VyčítalováJanaACS Drak VrbnoŽ21:35:5860

Počet účastníků závodu: 53

Výsledky družstev

Pořadí Název týmuCelkem Body
1Silný team Uničov I21960
2Cykloklub Stará Ves21155
3Tesaři Osík20152
4Silný team Uničov II19550
5Cycloracing - Team16749

Reklamace výsledků zasílejte na adresu ředitele závodu:

Tisk Tisk
     
Banner
  
     
PARTNEŘI MP










     
Poslední články
· Úspěch členů MP ...
· Nová rada MP
· Počty startujícíc...
· Soutěž je minulostí
     
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 7

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 654
· Nejnovější člen: Karel Smolen
     
Poslední návštěvy
Karel Rot 5 dny
zdenekw 5 dny
hasek 1 týden
milos4 1 týden
Zbynek Vejrosta 2 týdny
jirisokolar 3 týdny
Paolo 3 týdny
Trochta Libor 3 týdny
Pavlis 3 týdny
Lubos Ulrich 3 týdny