Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
     
Kalendář akcí
<< Červen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Narozeniny Narozeniny:
     
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
Žádná dískuze
Nejdiskutovanější
Žádná dískuze
     
Nejnovější inzeráty
. Časovkářsky speciál
Přidal: 04.06.2023 11:30

1 inzerátů

3.1.0
     
Výsledky

Výsledky 3. závodu MP - Kralická časovka / Králíky

Kategorie: A

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Tým Čas/Body Body MP
1232KunertDominikCykloTomek00:20:32,460
2231KunertPatrikCykloTomek00:20:37,055
3StejskalJakubSki Areál Dolní Morava00:23:10,50
4252KunertKryštofCykloTomek00:24:52,952
5233GeprtŠimonC.S.C. Šumperk00:25:31,050
6251SvrčinaTomášCS Víno Karabina Šumperk00:26:58,349

Kategorie: B

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Tým Čas/Body Body MP
1213KolářIvoActive Tour Team00:20:48,060
2202PolcerMichalSilný team Uničov II00:21:26,155
3205ZbýňMartin00:21:34,752
4209NěmecPatrikCykloTomek00:21:49,150
5204MikulenkaJaroslavKroměříž00:22:07,349
6KrejčíTomášTřeština00:22:33,10
7206BárekMiloslavBuldoci Rapotín00:25:38,448
8216HanzalíkMarekBuldoci Rapotín00:27:19,347

Kategorie: C

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Tým Čas/Body Body MP
1415ZezulaTomášCYCLING BRNO00:20:15,660
2401VespalecOndřejSilný team Uničov I00:21:27,355
3424NěmecKamil00:21:52,252
4407ŠustrJiříSilný team Uničov II00:22:45,550
5403SvrčinaDavidCS Víno Karabina Šumperk00:23:29,049
6410JaššPavelBuldoci Rapotín00:23:45,048
7411PolcerJiříSilný team Uničov II00:24:13,047
8408ŠkrabalIvoBuldoci Rapotín00:26:40,946

Kategorie: D

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Tým Čas/Body Body MP
1503BoháčMarcelSK TESAŘI OSÍK00:20:53,160
2502StráníkJosefSK TESAŘI OSÍK00:21:22,755
3506ChaloupkaPetrRIOCYCLING Team00:22:05,852
4516JanůMartinCykloTomek00:22:11,150
5504ZajacPiotrQUEST ROAD - Polsko00:24:29,849
6507PecháčekMiroslavCykloklub Stará Ves00:25:14,148
7505HrubýPavelC.S.C. Šumperk00:25:52,147

Kategorie: E

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Tým Čas/Body Body MP
1601TrochtaLiborCycloracing - Team00:22:02,460
2605MoravčíkZdeněkSK TESAŘI OSÍK00:23:03,455
3617LukešStanislavCycloracing - Team00:23:19,652
4616KühnelJanuszRAVEX ENERGY SAVING00:23:38,450
5602ŠvecMilanSilný team Uničov I00:23:54,449
6603KalousekJiříSilný team Uničov I00:24:01,848
7607BabiánekMilanMIKO CYCLES Přerov00:24:55,247
8618VysockýVladimírSilný team Uničov II00:26:15,846
9610PolcerFerdinandSilný team Uničov II00:26:21,745
10609EliásJosefCS Víno Karabina Šumperk00:28:46,644
11608JanoušekVáclav00:28:59,043
12613JelínekFrantišekCS Víno Karabina Šumperk00:29:04,342
13606WiedermannZdeněkSilný team Uničov II00:31:01,641

Kategorie: F

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Tým Čas/Body Body MP
1714DurákLubomírSK TESAŘI OSÍK00:24:24,460
2702FišerVladimírHaPe Brno00:25:01,155
3703KukulaZdeněkCS Víno Karabina Šumperk00:26:33,652
4710PetřašStanislavSK TESAŘI OSÍK00:27:47,150
5709MatušMilanPOKR Pardubice00:32:20,349

Kategorie: Ž2

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Tým Čas/Body Body MP
1812VyčitalovaJanaCykloklub Stará Ves00:26:42,260
2819ČunderlováDanielaCykloTomek00:26:43,355
3817RadilováLucieHaPe Brno00:26:58,052
4815SvrčinováŠárkaCS Víno Karabina Šumperk00:27:30,250
5JaššováMarkétaBuldoci Rapotín00:28:49,60

Počet účastníků závodu: 52

Výsledky družstev

Pořadí Název týmuCelkem Body
1SK TESAŘI OSÍK23060
2CykloTomek22255
3CS Víno Karabina Šumperk20052
4Silný team Uničov II19850
5Buldoci Rapotín18949
6Silný team Uničov I15248
7Cycloracing - Team11247
8Cykloklub Stará Ves10846
9HaPe Brno10745
10C.S.C. Šumperk9744
11CYCLING BRNO6043
12RIOCYCLING Team5242
13QUEST ROAD - Polsko4941

Reklamace výsledků zasílejte na adresu ředitele závodu:

Tisk Tisk
     
Banner
  
     
PARTNEŘI MP






     
Poslední články
· Úspěch členů MP ...
· Nová rada MP
· Počty startujícíc...
· Soutěž je minulostí
     
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 35

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 707
· Nejnovější člen: Lubomir
     
Poslední návštěvy
Martin Zbyn < 5 min.
Trochta Libor 00:23:43
mira 00:47:13
administrator 00:53:09
Patrik 00:58:42
Oto Janku 01:56:11
gulogulo 03:29:40
fisla 04:16:47
Ivo Skrabal 12:42:06
profa 13:12:47