Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
     
Kalendář akcí
<< Červen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Narozeniny Narozeniny:
     
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
Žádná dískuze
Nejdiskutovanější
Žádná dískuze
     
Nejnovější inzeráty
. Časovkářsky speciál
Přidal: 04.06.2023 11:30

1 inzerátů

3.1.0
     
Výsledky

Výsledky 4. závodu MP - Mamut Tour / Přerov

Kategorie: A

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Tým Čas/Body Body MP
1KOPECKÝŠtěpánLAWI Stars - GIANT02:02:11,00
2ŠTINGLJanK U L T02:02:11,90
3ROZEHNALMichal02:02:12,20
4ZONYGADavidVRV Team02:02:13,20
5BLAŤÁKPetrCyklokramo Suchdol nad Odrou02:02:15,20
6SCHLEGELDavidBBcom cycling team02:02:16,40
7CHOVANECDavidFORCE KCK ZLÍN02:02:16,80
8MIKLFrantišekBIKE TEAM SAZOVICE02:02:17,50
9STANĚKOndřejKILPI RACING TEAM02:02:17,60
10PAVLÍKOndřejKILPI RACING TEAM02:04:07,50
11KŘIVARadimSK EDIE Team Vsetín02:04:53,10
12DITTRICHTomas02:05:06,70
13ROHELBřetislavRo-Hell Team02:05:08,10
14HOLZNERDaniel02:05:08,90
15STICHADavidVeus Vyškov02:05:13,30
16LIŠKADavidbikeproracing02:05:14,10
17HROMEKPetrMapei Merida Kaňkovský02:05:18,50
18BODLÁKPetrBB Com Cycling Team02:05:32,50
19KEBORTPatrik02:06:15,00
20CHROMIAKJakubFenix Bike Team Bratislava02:13:05,90
21TEREŠKOJakub02:19:20,10
22KŘIVANECKarelRafkarna IDEA cycling team02:19:59,30
23TURNERLukas02:22:34,90
24ZIFČÁKOndřejExcalibur Army02:29:45,40
25JAROŇŠimonBTO Zašová02:31:21,10
26233GEPRTŠimonC.S.C. Šumperk02:31:38,860
27NOVOTNÝTomáš02:32:30,70
28KUČERAMilanKESBUK Otrokovice02:36:52,10
29ŠTÍCHADavidForce KCK Zlín02:39:12,30
30ČERMÁKPetr02:47:38,10
31251SVRČINATomášCS Víno Karabina02:52:09,555
32ZÁMORSKÝVojtěch02:55:15,00
33POSPÍŠILRadekBrazdil cycling03:07:28,20

Kategorie: B

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Tým Čas/Body Body MP
1BRÝLPřemyslkolacihal.cz02:01:47,00
2USNULLuděkVEUS Vyškov02:02:12,50
3HRADILJiří02:02:13,80
4ŠRÁMEKVítCyklokramo Suchdol nad Odrou02:04:50,40
5KLÁRMartinPSG Mechanix02:04:50,70
6202POLCERMichalSilný team Uničov II02:05:11,260
7205ZBÝŇMartin02:05:12,055
8BEDNAŘÍKJosef02:05:16,70
9SYKORAJan02:05:57,10
10KREJČÍTomášTřeština02:09:28,20
11BLAŽEKJakubPSG Mechanix02:09:29,70
12VOLÁKMarekkolacihal.cz02:09:30,90
13SOCHORAPetr02:10:27,10
14ŠAKALZdenekŠakal02:12:58,00
15VERLÍKJankolacihal.cz02:12:59,00
16KREJČÍŘMarekPURPLE FREEDOM uLtd02:13:04,30
17DZIECIOLPiotrPower of Science RK Exclusive Doors Team02:16:09,60
18DUBOVECKÝAndrejBIKE TEAM SAZOVICE02:16:11,10
19GRABOVSKÝVít02:16:16,40
20ROZKOŠNÝJiří02:17:32,20
21KOPECKÝVáclav#Tempaři02:17:32,80
22ŘEHÁČEKJaroslavBIKE POWER02:18:49,30
23NAVRÁTILJakubAD team02:19:25,40
24ČECHÁKMartin02:20:25,90
25HRABOVSKÝJakubTrident cycling02:20:53,10
26ČMELOMarek02:21:55,10
27KUDLÁČEKTomáš02:24:49,20
28SKLENÁŘMilan02:24:50,40
29HRABOVSKÝTomáš02:24:51,70
30SCHÖNDavid02:24:54,40
31KLYNOVYIOleksandr02:25:38,00
32FULLAJTÁRZdenko02:31:07,70
33PUSTINAPavelLadermon Team02:31:20,10
34SOPÓCIIgor02:32:03,50
35JASANSKÝPetrDK Bikeshop Racing Team02:32:12,50
36PAUSCHEKKarelROCKTECHNIK TRIATLON02:32:13,30
37KUČERALukáš02:36:51,90
38JILČÍKZdeněk02:43:06,60
39ŠIDÁKJiří03:31:50,80
40SPURNÝDavid03:35:45,00

Kategorie: C

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Tým Čas/Body Body MP
1409VAŠÍČEKPavel02:02:14,160
2ZELENKADavidZ Kroměříže02:02:15,90
3TRTEKFrantišek02:02:17,00
4PONÍŽILRadekkolacihal.cz02:02:17,80
5415ZEZULATomášCYCLING BRNO02:04:06,855
6ŠTÍPALAMilanPSG Mechanix02:04:55,90
7VÁVRALukáškolacihal.cz02:05:07,90
8HYNEČEKRoman02:05:12,00
9TRĄBAPiotrPower of Science RK Exclusive Doors Team02:05:12,50
10BRABECDavidOstra Multicraft Čeladna02:05:12,80
11KROPÁČEKRadek02:05:19,70
12GRAUBNERPetrOkolo.cc02:05:32,20
13424NĚMECKamil02:05:32,952
14KOTASVáclavCYCLING BRNO02:09:29,40
15GEISLERJiri02:09:30,40
16403SVRČINADavidCS Víno Karabina02:13:30,150
17ZATLOUKALDavidForce Kck Zlín02:16:11,20
18ŠOPOŇVladimírkolacihal.cz02:17:31,10
19PETŘEKJan02:19:24,50
20416PROCHÁZKAVítCycli.cz Team02:22:06,149
21JONÁŠEKJanActive Tour Team02:22:06,60
22414KOŇARIKDavidC.S.C. Šumperk02:22:07,048
23FELDVABELDavidkolacihal.cz02:22:07,90
24PROKOPECPavel02:22:09,80
25402JÍRAPavelCycli.cz Team02:23:34,247
26ADÁMEKJanRacing Olešná Frýdek-Místek02:25:35,40
27KALETAJiří02:26:03,90
28OGONAdamPRETĚKÁRI02:26:06,80
29407ŠUSTRJíříSilný team Uničov II02:31:08,746
30BENEŠLibor02:32:10,50
31KŘENEKJan02:34:06,70
32411POLCERJiříSilný team Uničov II02:36:16,545
33HLAVÁČEKMarek02:38:33,30
34ZEMANMichalYES.US02:38:35,00
35BADALŠtěpán02:38:54,50
36SOVAJan02:44:33,30
37SARAMAKJanMoravian Eagles02:46:25,50
38DOVRTĚLDavidBIKE TEAM SAZOVICE02:47:08,50
39KOVAŘÍKPetr02:47:08,80
40LIŠKAMichalLadermon Team02:47:10,20
41NETÍKPetr02:47:29,10
42ROSÍKMiroslav02:47:35,70
43MIKLÍKTomášBIKE TEAM SAZOVICE02:48:39,50
44KOTASPetr02:49:04,60
45JEVÍKPeterDobrmani03:01:28,00
46MAYERJosefPLASTOPLAN03:14:46,10
47STRELIČKAJanJK6904:08:15,20
48LAITOCHDavidZ.T.Š. Přerov04:19:17,30

Kategorie: D

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Tým Čas/Body Body MP
1501KOZUBÍKRomanKCK FORCE Zlín02:02:13,260
2ODVÁRKAIvoForce KCK Zlín02:02:20,70
3503BOHÁČMarcelSK Tesaři Osík02:04:07,555
4KUČERAVladimirPSG Mechanix02:05:18,10
5BLAŽEKLadislavTrutnov02:09:29,10
6516JANŮMartinCykloTomek02:09:31,152
7FAJKUSPetrForce KCK Zlín02:12:58,50
8JONÁŠEKMartin02:12:59,10
9ŠELONGDavid02:12:59,20
10506CHALOUPKAPetrRIOCYCLING TEAM02:13:10,850
11LAGAMilanLagas02:16:01,50
12BĚHOUNEKMichal580 0102:17:29,90
13ŠOREJSMichalMezzo coffee02:17:31,50
14FOJTŮJiří02:20:53,10
15KARÁSEKJiříRacing Olešná02:22:07,20
16KAPANIKJozef02:24:52,30
17ŠVANCARAJiříMALIRUN02:24:55,10
18KRUMPOLCJarekBikecentrum Olomouc02:24:59,50
19SKŘEČEKAlešAD team02:24:59,80
20MATĚJKAJiříOkolo.cc02:26:05,00
21KUBIČIKMartinAMT team02:26:37,00
22ŠTÍCHADavidForce KCK Zlín02:28:21,10
23GRUBERChristianžížalí tempo02:31:09,70
24FOJTKamilPSG Mechanix02:31:13,30
25FLAJSARJiří02:31:21,50
26BARTOŠEKMiroslav02:31:42,30
27JANATAHynekEMA02:32:02,80
28KOPECKÝLibor02:32:07,80
29BĚČÁKZdeněk02:32:10,90
30NÁBĚLEKAlešPSG Mechanix02:32:13,30
31ŠŇUPÁREKMartinABND Racing Team02:32:56,00
32KUČERAPetrKESBUK Otrokovice02:36:54,00
33KONEČNÝJaroslavDRACY02:42:02,30
34ŽIŽKAZbyněk02:42:58,10
35504ZAJACPiotrQUEST ROAD - Polsko02:43:07,849
36STAVINOHAMilan02:44:01,20
37NEDBALEKStanislav02:44:33,70
38ŘEHÁKVladimírAMT team02:47:09,90
39HRADILPetr02:47:11,00
40DALECKÝJiříBIKE TEAM SAZOVICE02:47:55,30
41KRÁLJanJK6902:50:31,90
42505HRUBÝPavelC.S.C. Šumperk02:50:46,448
43BRATELZdenek02:53:54,70
44SEDLÁKPetr03:03:59,80
45CÍBIKRomanBWL cc Púchov03:04:00,30
46LIMAWalterPlastoplan03:14:46,60
47NIKOLOVViktor03:22:34,40

Kategorie: E

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Tým Čas/Body Body MP
1TOMEČEKVáclav02:13:00,60
2601TROCHTALiborCycloracing Team02:15:50,760
3PEŇÁČEKMiroslavPůjčovna kol Lednice02:20:54,70
4MÍČEKOldřichCyklokram Suchdol n. O.02:24:54,50
5602ŠVECMilanSilný team Uničov I02:24:57,055
6617LUKEŠStanislavCycloracing Team02:32:03,252
7KOVACSJan02:32:03,90
8616KÜHNELJanuszRawexu Energy Saving02:32:09,850
9NEDOMAJanŠtrof team KM02:32:46,80
10ORNERZdeněkForce KCK Zlín02:38:33,00
11607BABIÁNEKMilanMiKo cycles02:38:34,049
12HONĚKMiloušYOGI02:47:10,60
13LESKOVJANTomáš02:47:36,60
14ŠIŠKAOldřich02:55:27,20
15610POLCERFerdinandSilný team Uničov II02:58:26,848
16HOTOVÝKarel03:03:58,70

Kategorie: F

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Tým Čas/Body Body MP
1714DURÁKLubomírSK TESAŘI OSÍK02:32:10,260
2703KUKULAZdenekCS Víno Karabina02:32:11,455
3702FIŠERVladimírHaPe Sport Brno02:33:17,752
4704ŠENKJaroslavSilný team Uničov I02:47:09,650
5710PETRAŠStanislavSK Tesaři Osík03:07:47,149
6709MATTUŠMilanPOKR Pardubice03:22:32,248
7MARTINECJiří04:01:42,10

Kategorie: Ž2

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Tým Čas/Body Body MP
1MILEC JIŘINCOVÁJanaTFD02:05:13,10
2KUČEROVÁAndreaCK Suchodol nad Odrou02:16:17,70
3KOCLÍŘOVÁAdéla02:22:06,00
4ŠODOROVÁZuzana02:31:19,00
5PRUSJulia02:31:33,00
6NÁBĚLKOVÁAdélaPSG Mechanix02:32:12,30
7DOSTÁLOVÁVeronika02:36:52,40
8FOJTŮKateřinaBike Pro Racing02:41:32,90
9REIŠTETTEROVÁCarlaziletky.cc02:44:44,20
10SKANDEROVÁDaniela02:47:53,00
11VRÁGOVÁAnnaKILPI RACING TEAM.02:50:14,30
12815SVRČINOVÁŠárkaCS Víno Karabina02:50:46,360
13CÍBIKOVÁAntóniaBWL cc Púchov03:03:58,80
14MARTINČÍKOVÁIvanaHostýnTrail03:04:19,00

Počet účastníků závodu: 205

Výsledky družstev

Pořadí Název týmuCelkem Body
1CS Víno Karabina Šumperk22060
2Silný team Uničov II19955
3Cycloracing - Team17252
4SK TESAŘI OSÍK16450
5C.S.C. Šumperk15649
6Silný team Uničov I10548
7Cycli.cz Team 9647
8Cykloklub Stará Ves6046
9CYCLING BRNO5545
10HaPe Brno5244
10CykloTomek5244
12RIOCYCLING Team5042
13QUEST ROAD - Polsko4941

Reklamace výsledků zasílejte na adresu ředitele závodu:

Tisk Tisk
     
Banner
  
     
PARTNEŘI MP






     
Poslední články
· Úspěch členů MP ...
· Nová rada MP
· Počty startujícíc...
· Soutěž je minulostí
     
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 41

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 707
· Nejnovější člen: Lubomir
     
Poslední návštěvy
administrator 00:27:29
Martin Zbyn 01:28:36
Trochta Libor 01:46:52
mira 02:10:22
Patrik 02:21:51
Oto Janku 03:19:20
gulogulo 04:52:49
fisla 05:39:56
Ivo Skrabal 14:05:15
profa 14:35:56