Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
     
Kalendář akcí
<< Červen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Narozeniny Narozeniny:
     
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
Žádná dískuze
Nejdiskutovanější
Žádná dískuze
     
Nejnovější inzeráty
. Časovkářsky speciál
Přidal: 04.06.2023 11:30

1 inzerátů

3.1.0
     
Výsledky

Výsledky 6. závodu MP - Časovka Rájec / Rájec - Hynčina

Kategorie: A

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Tým Čas/Body Body MP
1HrdličkaAlešAMT Team00:25:09,00
2231KunertPatrikCykloTomek00:25:16,360
3232KunertDominikCykloTomek00:26:37,155
4Dlouhý DominikKC Brno00:27:04,70
5252KunertKryštofCykloTomek00:31:24,552
6233GeprtŠimonC.S.C. Šumperk00:35:06,350
7251SvrčinaTomášCS Víno Karabina Šumperk00:35:07,049

Kategorie: B

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Tým Čas/Body Body MP
1204MikulenkaJaroslavKroměříž00:26:59,360
2213KolářIvoActive Tour Team00:27:17,655
3NeumannJanLegsON00:27:24,80
4202PolcerMichalSilný team Uničov II00:28:04,152
5KrejčíTomášTřeština00:29:04,40
6PolcerJan00:31:51,60
7206BárekMiloslavBuldoci Rapotín00:34:12,050
8GrézlOndřej00:37:28,60
9216HanzalíkMarekBuldoci Rapotín00:39:58,549

Kategorie: C

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Tým Čas/Body Body MP
1HekeleEmilCyklokrámek Svitavy00:26:49,90
2415ZezulaTomášCYCLING BRNO00:27:38,060
3401VespalecOndřejSilný team Uničov I00:27:49,655
4423RessTomášKC Brno00:27:59,052
5424NěmecKamil00:28:05,850
6412ŠvábMiroslavCYCLING BRNO00:28:15,849
7UnzeitigMartin00:28:50,20
8416ProcházkaVítCycli.cz Team 00:29:05,848
9414KoňarikDavidC.S.C. Šumperk00:29:18,847
10403SvrčinaDavidCS Víno Karabina Šumperk00:29:36,046
11402JíraPavelCycli.cz Team 00:30:03,245
12ŠtáblOndřejŠumperk00:30:05,20
13DomanskýLibor00:31:26,70
14407ŠustrJiříSilný00:33:03,044
15411PolcerJiříSilný team Uničov II00:33:49,943
16BuchingerIvanDRM POOK00:34:56,30
17408ŠkrabalIvoBuldoci Rapotín00:37:11,641

Kategorie: D

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Tým Čas/Body Body MP
1503BoháčMarcelSK TESAŘI OSÍK00:26:36,360
2502StráníkJosefSK TESAŘI OSÍK00:27:49,755
3516JanůMartinCykloTomek00:28:16,652
4506ChaloupkaPetrRIOCYCLING Team00:30:04,450
5508KudaPavelCYCLING BRNO00:30:49,049
6HorkýLubomírCykloklub Morava00:32:01,50
7504ZajacPiotrQUEST ROAD - Polsko00:34:31,848
8505HrubýPavelC.S.C. Šumperk00:38:29,847

Kategorie: E

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Tým Čas/Body Body MP
1601TrochtaLiborCycloracing - Team00:28:17,260
2605MoravčíkZdeněkSK TESAŘI OSÍK00:29:19,955
3602ŠvecMilanSilný team Uničov I00:30:52,352
4611MaradaJosefCS Víno Karabina Šumperk00:31:44,150
5603KalousekJiříSilný team Uničov I00:32:35,849
6616KühnelJanuszRAVEX ENERGY SAVING00:32:44,348
7617LukešStanislavCycloracing - Team00:32:44,947
8604VychodilMilanSilný team Uničov I00:33:05,246
9607BabiánekMilanMIKO CYCLES Přerov00:36:10,445
10610PolcerFerdinandSilný team Uničov II00:36:47,644
11613JelínekFrantišekCS Víno Karabina Šumperk00:40:28,143
12606WiedermannZdeněkSilný team Uničov II00:44:46,442
13609EliášJosefCS Víno Karabina Šumperk00:50:55,641

Kategorie: F

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Tým Čas/Body Body MP
1702FišerVladimírHaPe Brno00:33:27,460
2714DurákLubomírSK TESAŘI OSÍK00:35:08,555
3703KukulaZdeněkCS Víno Karabina Šumperk00:35:33,052
4716VolfBohumilC.S.C. Šumperk00:35:41,550
5712RakZdeněkCykloklub Stará Ves00:36:14,649
6704ŠenkJaroslavSilný team Uničov I00:37:34,748
7710PetrašStanislavSK TESAŘI OSÍK00:38:53,947
8705ZoubeleJiříCykloklub Stará Ves00:42:11,046
9709MattušMilanPOKR Pardubice 00:44:56,945
10708UlrichLubošSilný team Uničov II00:45:35,944
11715KamlerJosef00:53:34,143
12711SovinskýRobertROSO00:54:57,042
13706HašekVáclavCykloklub Stará Ves01:14:26,541
14707KrejsaIvanCykloklub Stará Ves00:43:44,840

Kategorie: Ž2

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Tým Čas/Body Body MP
1811VeitováMonikaCyklotrenink-František Trkal00:33:08,960
2815SvrčinováŠárkaCS Víno Karabina Šumperk00:36:11,455
3817RadilováLucieHaPe Brno00:38:36,652
4816VicencováPetraRIOCYCLING Team00:42:56,050
5Pláničkova Lucie 00:43:14,80
6UrbáškováMartina00:44:35,20
7MinářováVeronika00:52:13,20
8MikuškováKristýnaRájec00:55:26,00

Počet účastníků závodu: 76

Výsledky družstev

Pořadí Název týmuCelkem Body
1SK TESAŘI OSÍK22560
2CykloTomek21955
3CS Víno Karabina Šumperk20652
4Silný team Uničov I20450
5C.S.C. Šumperk19449
6Silný team Uničov II18448
7Cykloklub Stará Ves17647
8CYCLING BRNO15846
9Buldoci Rapotín14045
10HaPe Brno11244
11Cycloracing - Team10743
12RIOCYCLING Team10042
13Cycli.cz Team 9341
14QUEST ROAD - Polsko4840

Reklamace výsledků zasílejte na adresu ředitele závodu:

Tisk Tisk
     
Banner
  
     
PARTNEŘI MP






     
Poslední články
· Úspěch členů MP ...
· Nová rada MP
· Počty startujícíc...
· Soutěž je minulostí
     
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 42

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 707
· Nejnovější člen: Lubomir
     
Poslední návštěvy
administrator 00:11:06
Martin Zbyn 01:48:56
Trochta Libor 02:07:12
mira 02:30:42
Patrik 02:42:11
Oto Janku 03:39:40
gulogulo 05:13:09
fisla 06:00:16
Ivo Skrabal 14:25:35
profa 14:56:16