Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
     
Kalendář akcí
<< Červenec 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
     
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
Žádná dískuze
Nejdiskutovanější
Žádná dískuze
     
Nejnovější inzeráty
. Časovkářsky speciál
Přidal: 04.06.2023 11:30

1 inzerátů

3.1.0
     
Výsledky

Výsledky 7. závodu MP - Buldočí časovka

Kategorie: A

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Tým Čas/Body Body MP
1HolznerDanielLoko Krnov 00:25:24,60
2232KunertDominikCykloTomek00:25:35,360
3231KunertPatrikCykloTomek00:26:07,755
4HejmánekMarekSalithsport Šumperk00:26:29,40
5JankůOtoBuldoci Rapotín00:26:38,90
6BittnerOndřejSmith Studio Racing Team00:27:12,30
7HejmánekAntonínForman Energetik00:27:40,40
8VálekTobiášDK BIKESHOP Racing Team00:27:59,80
9VybíhalLukášAsfalt00:28:01,90
10KašparLukášBiketeam TJ Zlaté Hory00:29:25,50
11PšenčíkMarek00:30:18,90
12HrabovskýVojtěch00:30:29,10
13252KunertKryštofCykloTomek00:30:34,252
14233GeprtŠimonC.S.C. Šumperk00:31:13,050
15251SvrčinaTomášCS Víno Karabina Šumperk00:31:31,249
16FiálekDavidACS DRAK VRBNO00:31:51,00

Kategorie: B

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Tým Čas/Body Body MP
1202PolcerMichalSilný team Uničov II00:25:35,660
2209NěmecPatrikCykloTomek00:26:09,655
3213KolářIvoActive Tour Team00:26:22,552
4SzychowiakMikołajB Team00:26:39,60
5KrejčíTomáš00:27:18,50
6NovakPatrikTriBike MTB Academy 00:27:24,30
7208MachalaJanBiketeam TJ Zlaté Hory00:27:50,050
8SmolíkJiříOTOSPORT Team Jeseník00:29:14,10
9FoučekJiříBuldoci Rapotín00:30:07,20
10206BárekMiloslavBuldoci Rapotín00:30:23,249
DNF216HanzalíkMarekBuldoci Rapotín0

Kategorie: C

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Tým Čas/Body Body MP
1RotreklJakubPraha00:24:46,10
2415ZezulaTomášCYCLING BRNO00:25:37,760
3PetříkZdeněkLOKO Krnov00:25:52,10
4412ŠvábMiroslavCYCLING BRNO00:26:04,755
5414KoňarikDavidC.S.C. Šumperk00:26:24,752
6424NěmecKamil00:26:57,450
7401VespalecOndřejSilný team Uničov I00:27:22,049
8402JíraPavelCycli.cz Team 00:27:32,548
9GlajcarTomaszMK122500:28:13,80
10403SvrčinaDavidCS Víno Karabina Šumperk00:28:38,647
11VrazdilJiriC.S.C. Sumperk00:28:44,00
12406PlaničkaRobertSilný team Uničov II00:29:28,046
13MatušůJaroslav00:29:46,20
14411PolcerJiříSilný team Uničov II00:29:47,945
15KotJozefDolní Čermná00:30:01,40
16410JaššPavelBuldoci Rapotín00:30:09,444
17HliznikovskýLiborOTOSPORT Team Jeseník00:30:10,80
18BDMMichalBDM00:30:33,20
19OsladilKamilBuldoci Rapotín00:30:55,90
20408Škrabal IvoBuldoci Rapotín00:31:47,943
21MičunekPavelBuldoci Rapotín00:32:53,00

Kategorie: D

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Tým Čas/Body Body MP
1510MachotkaKarelYOGI Racing Ostrava 00:26:17,260
2503BoháčMarcelSK TESAŘI OSÍK00:26:54,955
3516JanůMartinCykloTomek00:26:58,452
4506ChaloupkaPetrRIOCYCLING Team00:26:59,150
5502StráníkJosefSK TESAŘI OSÍK00:27:11,149
6504ZajacPiotrQUEST ROAD - Polsko00:28:36,248
7508KudaPavelCYCLING BRNO00:29:00,447
8Panoch VáclavBiketeam TJ Zlaté Hory00:29:09,00
9AnderleJanAnderle Team00:29:51,50
10505HrubýPavelC.S.C. Šumperk00:30:28,246
11VondruškaMiroslavBiketeam TJ Zlaté Hory00:31:06,30
12UchytilAloisBiketeam TJ Zlaté Hory00:32:17,90
13PšenčíkMilanKlub hladových přátel00:35:53,50
14519OmelkaPetr00:36:18,545

Kategorie: E

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Tým Čas/Body Body MP
1601TrochtaLiborCycloracing - Team00:26:51,860
2DaňhelMojmírLOKO Krnov00:28:06,80
3602ŠvecMilanSilný team Uničov I00:28:16,755
4617LukešStanislavCycloracing - Team00:28:20,452
5BaranPetr Loko Krnov 00:28:22,00
6616KühnelJanuszRAVEX ENERGY SAVING00:28:44,450
7603KalousekJiříSilný team Uničov I00:29:02,849
8604VychodilMilanSilný team Uničov I00:29:39,148
9607BabiánekMilanMIKO CYCLES Přerov00:29:44,647
10KrchnakPavelCK Frenštát pod Radhoštěm00:30:29,50
11610PolcerFerdinandSilný team Uničov II00:31:39,346
12613JelínekFrantišekCS Víno Karabina Šumperk00:32:15,645
13SobalaMiroslavBiketeam TJ Zlaté Hory00:32:34,50
14615StržínekKarelCykloklub Stará Ves00:33:57,144
15606WiedermannZdeněkSilný team Uničov II00:34:12,643

Kategorie: F

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Tým Čas/Body Body MP
1703KukulaZdeněkCS Víno Karabina Šumperk00:29:47,460
2702FišerVladimírHaPe Brno00:30:04,055
3710PetrašStanislavSK TESAŘI OSÍK00:30:28,952
4714DurákLubomírSK TESAŘI OSÍK00:30:45,250
5716VolfBohumilC.S.C. Šumperk00:31:40,749
6709MattušMilanPOKR Pardubice 00:35:03,848
7705ZoubeleJiříCykloklub Stará Ves00:35:24,747
8715KamlerJosef00:37:44,746
9706HašekVáclavCykloklub Stará Ves00:46:14,045
10707KrejsaIvanCykloklub Stará Ves00:47:25,244

Kategorie: KY

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Tým Čas/Body Body MP
1FialkováAnnaACS DRAK VRBNO00:23:28,20

Kategorie: O

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Tým Čas/Body Body MP
1LasovskýRomanJeseník00:11:26,10
2DubecJiří00:13:11,90
3PráškováPetra00:13:31,00

Kategorie: SI

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Tým Čas/Body Body MP
1VědělíkJakubOTOSPORT Team Jeseník00:21:18,80
2KovářJanOtosport Team Jeseník00:22:03,60
3KotJanBB Com Cycling Team00:23:10,30
4KoláčekAdamOTOSPORT Team Jeseník00:23:17,00

Kategorie: Sim

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Tým Čas/Body Body MP
1DaňhelFilipLOKO Krnov00:11:08,00
2JelínekOndřejForce Team Šumperk00:11:32,20
3TarabaŠimonOTOSPORT Team Jeseník00:11:54,80
4PobořilMatějOTOSPORT Team Jeseník00:11:56,30
5Balcárek Lukáš Oto Sport Jeseník 00:12:12,60
6HerynekJanOTOSPORT Team Jeseník00:12:22,00
7ŠimekTheodorBuldoci Rapotín00:12:30,90
8KovářJakubOtosport Team Jeseník00:12:46,30
9HalákTomášSKM - Zlaté Hory00:13:47,40
10MachotkaVojtěchYogi Racing Ostrava00:13:58,70
11JaššDanielBuldoci Rapotín00:16:56,60
12TomášekJakubBuldoci Rapotín00:17:03,80
13AdamOliverBuldoci Rapotín00:17:18,80
14KantorVojtěchRapotín00:28:49,40
15AdamNikolasBuldoci Rapotín00:29:46,70

Kategorie: SY

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Tým Čas/Body Body MP
1PavelkováKarolínaHETPROTEAM Opava00:24:29,40
2PanochováVandaBiketeam TJ Zlaté Hory00:26:45,30
3ŠkrabalováLucieBuldoci Rapotín00:29:35,10

Kategorie: Sym

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Tým Čas/Body Body MP
1SmolíkováKláraOTOSPORT Team Jeseník00:11:40,70
2JaššováViktorieBuldoci Rapotín00:13:00,50
3JankůKarolinaBuldoci Rapotín00:14:50,70

Kategorie: Ž2

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Tým Čas/Body Body MP
1811VeitováMonikaCyklotrenink-František Trkal00:28:16,260
2814DohnalováJarkaLoko Campagnolo Krnov00:28:37,155
3AnderlováAdélaAnderle Team00:29:33,80
4AnderlováMonikaAnderle Team00:30:04,60
5DitmarováLucieOTOSPORT Team Jeseník00:30:26,10
6NesvadbováTereza OTOSPORT Team Jeseník 00:31:14,10
7817RadilováLucieHaPe Brno00:31:40,952
8815SvrčinováŠárkaCS Víno Karabina Šumperk00:32:30,550
9PšenčíkováAdélaKlub hladových přátel00:33:40,80
10JaššováMarkétaBuldoci Rapotín00:33:43,50
11KašparováLenkaBiketeam TJ Zlaté Hory00:33:48,20
12816VicencováPetraRIOCYCLING Team00:33:59,349
13KomárkováEvaBiketeam TJ Zlaté Hory00:34:27,40
14PanochováAlenaBiketeam TJ Zlaté Hory00:34:59,70
15MičunkováPetraBuldoci Rapotín00:35:47,60
16MičunkováNatálieBuldoci Rapotín00:38:34,20
17KašparováTerezaBuldoci Rapotín00:43:47,40

Počet účastníků závodu: 133

Výsledky družstev

Pořadí Název týmuCelkem Body
1CykloTomek22260
2CS Víno Karabina Šumperk20655
2SK TESAŘI OSÍK20655
4Silný team Uničov I20150
5Silný team Uničov II19749
5C.S.C. Šumperk19749
7Cykloklub Stará Ves18047
8CYCLING BRNO16246
9Buldoci Rapotín13645
10Cycloracing - Team11244
11HaPe Brno10743
12RIOCYCLING Team9942
13Loko Campagnolo Krnov5541
14Cycli.cz Team 4840
14QUEST ROAD - Polsko4840

Reklamace výsledků zasílejte na adresu ředitele závodu:

Tisk Tisk
     
Banner
  
     
PARTNEŘI MP






     
Poslední články
· Úspěch členů MP ...
· Nová rada MP
· Počty startujícíc...
· Soutěž je minulostí
     
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 8

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 709
· Nejnovější člen: vaclav kment
     
Poslední návštěvy
Pavlis 04:07:29
SOVINSKY 09:18:26
imiki 1 den
geprtsimon 1 den
Trochta Libor 1 den
Lakys 1 den
administrator 2 dny
Honza 4 dny
Zezula 1 týden
Piotr 1 týden