Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
     
Kalendář akcí
<< Listopad 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
     
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· what is business inv...
· debt plan
· homes for sale in area
· what is the scientif...
· health science curre...
Nejdiskutovanější
· what is business ... [0]
· debt plan [0]
· homes for sale in... [0]
· what is the scien... [0]
· health science cu... [0]
     
Nejnovější inzeráty
. Cinelli Wysiwyg
Přidal: 01.05.2017 22:52

1 inzerátů

3.1.0
     
startovka - MR SAC časovka
Index Čas startu Kateg. Příjmení Jméno Ročník Oddíl Liga Čís. Liga
1 12:00 Ž Boháčová Zuzana 1994 SKIBIKECENTRUM.CZ team UAC 345
2 12:01 Ž Cieslarová Marcela 1999 Cyklo Tým Horní Bludovice 4 SPAC 507
3 12:02 V Dohnalová Jaroskava 1972 LOKO Campagnolo KRNOV SPAC 5017
4 12:03 Ž Macháčková Šárka 1983 SportRaces Isaac Team UAC 475
5 12:04 Ž Marková Nikola 1996 CK Continental Frenštát p. R. 1 SPAC 505
6 12:05 Ž Muchová Veronika 1987 Cyklotrénink František Trkal UAC 376
7 12:06 V Ottová Lenka 1970 CS Víno Karabina Šumperk MP 814
8 12:07 V Pargacova Marcela 1963 Cyklokramo SPAC 503
9 12:08 Ž Pavlíková Kateřina 1991 Bikecentrum.eu MP 806
10 12:09 V Pechová Vlaďka 1973 Kilpi RACING TEAM SPAC 513
11 12:10 Ž Radilová Lucie 1980 Hape Brno MP 803
12 12:11 V Randová Iveta 1972 CK Kramolín ŠUAC 1
13 12:12 V Schwanová Hana 1972 ACS DRAK VRBNO SPAC 514
14 12:13 Ž Simonová Monika 1985 Cyklotrénink František Trkal MP 801
15 12:14 Ž Svrčinová Šárka 1983 CS Víno Karabina MP 804
16 12:15 Ž Thumová Kamila 1991 SportRaces-Isaac Team UAC 328
17 12:16 Ž Třasáková Ladislava 1987 Tesaři Osík MP 802
18 12:17 Ž Válková Kateřina 1995 Stark Cycling Team UAC 385
19 12:18 V Vicencová Petra 1970 CYCLORACING TEAM SPAC 812
20 12:19 V Vyčítalová Jana 1977 ACS DRAK VRBNO MP 811
21 12:20 Ž Zadáková Klára 1988 SportRaces-Isaac Team UAC 368
22 12:21 J Figalla Michal 2001 Cyklo tým Horní Bludovice SPAC 704
23 12:22 J Kahánek Filip 2001 CK Continental Frenštát p. R. 1 SPAC 706
24 12:23 J Kyjonka Štěpán 2003 CK FESO Petřvald SPAC 709
25 12:24 J Morong Kryštof 2002 TEAM FORMAN CINELLI SPAC
26 12:25 J Kučera Vojtěch 2002 CK FESO Petřvald SPAC 708
27 12:26 J Zábrodský Filip 2003 LOKO Campagnolo Krnov SPAC 712
28 12:27 E Andrzejewski Andrzej 1956 Czernica Masters SPAC 405
29 12:28 E Bárta Miroslav 1954 SK Bagbike Ostrava SPAC 403
30 12:29 F Burgr Josef 1952 csk markus UAC 513
31 12:30 F Daněček Pavel 1951 Loko Campagnolo Krnov SPAC 406
32 12:31 F Domanský Antonín 1948 Cykloklub Stará Ves MP 704
33 12:32 F Dubný Pavel 1950 Cyklokramo SPAC 426
34 12:33 E Durák Lubomír 1954 KČC 1900 Litomyšl MP 605
35 12:34 F Ertel Jiří 1949 YOGI Racing Ostrava SPAC 407
36 12:35 F Fišer Vladimír 1952 Hape Brno MP 603
37 12:36 E Foltýn Pavel 1959 Cyklo Tým Horní Bludovice SPAC 408
38 12:37 E Holas Jiří 1958 TJ Lokomotiva Nymburk UAC 518
39 12:38 F Holovlaský Ladislav 1949 CK TOI cykloklub Slaný UAC 315
40 12:39 F Jezek Antonín 1949 AFFAIR PROBOSTOV UAC 504
41 12:40 E Jiří Kalousek 1956 Silný team Uničov MP 602
42 12:41 E Jiřík Zdeněk 1959 bikesportmohelnice MP 621
43 12:42 E Klíma Zdeněk 1955 Klub českých cyklistů 1900 Litomyšl MP 611
44 12:43 F Kochwasser František 1936 Cykloklub Stará Ves MP 706
45 12:44 F Krajčík Josef 1950 Dexter Cycling UAC 508
46 12:45 F Krejsa Ivan 1950 Cykloklub Stará Ves MP 613
47 12:46 E Krummer Radoslav 1958 Team Cube UAC 526
48 12:47 F Kuběnka Vladislav 1947 Cykloklub Stará Ves MP 703
49 12:48 F Kukula Zdeněk 1950 CS Víno karabina MP 608
50 12:49 F Lebeda Vladimír 1952 SWEEP Ultimate sport SAL 402
51 12:50 F Leszczynski Xawery 1944 CK HOBBY BOHUMÍN Z.S. SPAC 427
52 12:51 E Majer Karel 1956 Ck Kramolín ŠUAC 601
53 12:52 E Míček Oldřich 1958 2K bike klub Odry SPAC 414
54 12:53 E Milan Voráč 1958 vora.cz MP 609
55 12:54 F Misina Andrzej 1953 ACK Stara Ves SPAC 415
56 12:55 F Mottl Bohumír 1951 CK HOBBY BOHUMÍN Z.S. SPAC 429
57 12:56 F Mrnůštík Josef 1951 Cyklotech-Pro A Mrnůštík SPAC 430
58 12:57 F Muška Josef 1948 CK FESO Petřvald SPAC 431
59 12:58 E Novák Milan 1957 YOGI Racing Ostrava SPAC 402
60 12:59 F Novák Václav 1946 Silný team Uničov MP 702
61 13:00 E Novotný Pavel 1958 Team Bianchi MP 601
62 13:01 F Pekarčík Jiří 1953 Cyklokramo Suchdol nad Odrou SPAC 432
63 13:02 E Pelc Ladislav 1958 FORCE KCK Zlín SPAC 401
64 13:03 F Petraš Stanislav 1951 Tesaři Osík MP 604
65 13:04 E Polcer Ferdinand 1956 Silný Team Uničov I MP 615
66 13:05 E Praski Henryk 1958 CK HOBBY BOHUMÍN Z.S. SPAC 418
67 13:06 F Rýznar Miroslav 1953 CS Víno Karabina MP 619
68 13:07 E Slezák Josef 1959 FORCE KCK Zlín SPAC 423
69 13:08 F Šefl Josef 1951 Axon sport team ŠUAC 603
70 13:09 F Šenk Jaroslav 1948 Silný team Uničov MP 701
71 13:10 F Šrejma Jiři 1948 AXO sport team extra ŠUAC 703
72 13:11 E Vejrosta Zbyněk 1955 PELLS BRNO MP 622
73 13:12 F Veselý Petr 1943 TJ TŽ Třinec SPAC 435
74 13:13 E Vychodil Milan 1958 Silný team Uničov MP 623
75 13:14 E Zdanowicz Marek 1955 CK HOBBY BOHUMÍN Z.S. SPAC 424
76 13:15 E Wiedermann Zdeněk 1958 Silný team Uničov MP 607
77 13:16 F Zoubele Jiří 1950 Cykloklub Stará Ves MP 705
78 13:17 D Babiánek Milan 1963 MIKO Cycles Přerov MP 508
79 13:18 D Baran Petr 1960 SK Bagbike SPAC 304
80 13:19 D Bergman Jaroslav 1960 Sport Races Isaac Team MP 509
81 13:20 D Bosák Aleš 1968 Cycloracing team A MP 501
82 13:21 D Daňhel Mojmír 1964 LOKO Campagnolo Krnov SPAC 302
83 13:22 D Halamka Jiří 1964 CK Kramolín ŠUAC 503
84 13:23 D Jakl Jiří 1963 CK HOBBY BOHUMÍN Z.S. SPAC 311
85 13:24 D Ježek Kamil 1968 CK Kramolín ŠUAC 510
86 13:25 V Jaklová Ivana 1965 CK HOBBY BOHUMÍN Z.S. SPAC 512
87 13:26 D Kontúr Milan 1960 MIKONT Frenštát pod Radhoštěm SPAC 312
88 13:27 D Kopřiva Miroslav 1961 CK Continental Frenštát p. R. 1 SPAC 313
89 13:28 D Krchňák Pavel 1961 ACK Stará Ves n/Ondřejnicí SPAC 315
90 13:29 D Kuda Pavel 1969 Cycling Brno MP 516
91 13:30 D Motyka Tomáš 1963 KILPI RACING TEAM SPAC 319
92 13:31 D Novotný Radomír 1969 Cyklobest Team BIANCHI MP 531
93 13:32 D Odvárka Ivo 1967 FORCE KCK Zlín SPAC 301
94 13:33 D Lukeš Stanislav 1961 Cycloracing-Team A MP 519
95 13:34 D Okruhlica Petr 1969 CKKV Praha UAC 332
96 13:35 D Petr Pavel 1969 CK LOKO Pardubice MP 532
97 13:36 D Prager Karel 1963 CK Vinohradské Šlapky UAC 341
98 13:37 D Rot Karel 1969 Klub českých cyklistů 1900 Litomyšl MP 523
99 13:38 D Schwan Miroslav 1967 ACS DRAK VRBNO SPAC 326
100 13:39 D Skřeček Robert 1962 CYCLING BRNO MP 503
101 13:40 D Smáha Karel 1967 cykloservis Malát ŠUAC 504
102 13:41 D Šíma Miroslav 1963 CK Kramolín ŠUAC 505
103 13:42 D Šimeček Radim 1969 Midar Příbor SPAC 328
104 13:43 D Škrabal Petr 1968 Dexter Cycling UAC 434
105 13:44 D Švajcr Miroslav 1964 CK Kramolín ŠUAC 506
106 13:45 D Švec Milan 1963 Silny Team Uničov MP 504
107 13:46 D Švestka Vladislav 1967 Cyklokros Milovice UAC 355
108 13:47 D Tajč Jan 1968 Tama Královice UAC 343
109 13:48 D Tutsch Jiří 1960 CKKV PRAHA UAC 377
110 13:49 D Vejvoda Josef 1963 AC Sparta Praha UAC 317
111 13:50 D Vild Václav 1967 SAC Bělá pod Bezdězem UAC 327
112 13:51 D Vlasák Richard 1968 CK TOI cykloklub Slaný UAC 334
113 13:52 D Wilhelm Jaroslav 1967 CK HOBBY BOHUMÍN Z.S. SPAC 333
114 13:53 D Zeleny Jaroslav 1966 Kovo BELFIN ŠUAC 514
115 13:54 C Ackermann Kamil 1975 Axon sport team ŠUAC 401
116 13:55 C Belfín Jiří 1975 KOVO Belfín cyklo team ŠUAC 402
117 13:56 C Beneš Martin 1973 CT WEBER UAC 359
118 13:57 C Blahut Radek 1973 VERGE Czech republic SPAC 207
119 13:58 C Brejcha Petr 1974 CK Kramolín ŠUAC 424
120 13:59 C Buchal Ivo 1971 Cyklo tým Horní Bludovice 3 SPAC 208
121 14:00 C Carik Daniel 1975 Cykloservis Malát ŠUAC 404
122 14:01 C Čapek Petr 1976 SWEEP Ultimate Sport SAL 201
123 14:02 C Černý Petr 1977 Klub českých cyklistů 1900 Litomyšl MP 412
124 14:03 C Drábek Zdeněk 1978 CYCLING BRNO MP 413
125 14:04 C Dvořák Karel 1979 KOVO BELFÍN Cyklo Team ŠUAC 417
126 14:05 C Fojt Radovan 1970 Bikecentrum.eu MP 435
127 14:06 C Galatík Roman 1977 CK Continental Frenštát p. R. 1 SPAC 22
128 14:07 C Galuška Tomáš 1970 Force KCK Zlín SPAC 203
129 14:08 C Haas Robert 1974 SK Bagbike SPAC 215
130 14:09 C Homola Libor 1973 Cycloracing Team A MP 401
131 14:10 C Horký David 1973 RC-H 1919 JAL 412
132 14:11 C Hrubý Pavel 1973 CSC Šumperk MP 416
133 14:12 C Chaloupka Petr 1971 Cycloracing TEAM MP 405
134 14:13 C Janů Martin 1974 Silný team Uničov MP 404
135 14:14 C Jílek František 1971 KČC Litomyšl 1900 MP 409
136 14:15 C Jurečka Roman 1978 CK Continental Frenštát p. R. 1 SPAC 218
137 14:16 C Kapl Martin 1976 Cykloklub Stará Ves B MP 419
138 14:17 C Jíra Pavel 1979 Klub českých cyklistů Litomyšl 1900 MP 418
139 14:18 C Koblovský Martin 1975 Cyklokramo Suchdol nad Odrou SPAC 224
140 14:19 C Kokeš Pavel 1971 Force KCK-Zlín SPAC 223
141 14:20 C Kubala Martin 1974 SK Bagbike Ostrava SPAC 202
142 14:21 C Löbl_ml. Richard 1979 Axon Sport Team ŠUAC 419
143 14:22 C Malát Jan 1973 Cykloservis Jan Malát Klatovy ŠUAC 410
144 14:23 C Matoušek Bohumil 1970 CK Kramolín ŠUAC 407
145 14:24 C Nováček Petr 1971 Sportovní klub MS AUTO SAL 218
146 14:25 C Onderka Milan 1972 Yogi Racing Ostrava 1 SPAC 234
147 14:26 C Pacovský Tomáš 1972 Dexter Cyklink UAC 307
148 14:27 C Pecha Martin 1971 KILPI RACING TEAM SPAC 236
149 14:28 C Plánička Jaroslav 1977 Kovo Berlín cyklo team ŠUAC 403
150 14:29 C Rendl Jaroslav 1973 Dexter Cycling UAC 306
151 14:30 C Ress Tomáš 1977 KC Brno MP 437
152 14:31 C Růta Josef 1976 Axon Sport Team ŠUAC 420
153 14:32 C Rydval Michal 1974 AC Sparta UAC 301
154 14:33 C Slavík Jiří 1979 FORCE KCK Zlín SPAC 125
155 14:34 C Stráník Josef 1972 Tesaři Osík MP 406
156 14:35 C Svrčina David 1976 CS Víno Karabina MP 427
157 14:36 C Šindelár Ladislav 1976 Stark cycling team UAC 303
158 14:37 C Šrejma Marek 1975 Axon Sport Team Extra ŠUAC 413
159 14:38 C Štefan Jan 1976 UAC 357
160 14:39 C Šulc David 1973 Dexter Cycling UAC 321
161 14:40 C Šváb Miroslav 1976 CYCLINGBRNO MP 426
162 14:41 C Švarc Radek 1971 Cyklo Fantoci SAL 222
163 14:42 C Vespalec Ondrej 1975 Silny team Unicov MP 429
164 14:43 C Vodička Václav 1972 CYCLING BRNO MP 431
165 14:44 C Voráček Jiří 1979 CK Kramolín ŠUAC 423
166 14:45 B Baier Jiří 1984 " AC Sparta Praha cycling akademie " UAC 9
167 14:46 B Baloun Tomas 1981 CK Vinohradské Šlapky UAC 98
168 14:47 B Čechura Ondřej 1982 Axon Sport Team ŠUAC 312
169 14:48 B Černý Jiří 1988 Ac Sparta Praha cycling academy UAC 19
170 14:49 B Dohnal Tomáš 1980 Cyklokramo Suchdol nad Odrou SPAC 106
171 14:50 B Grässle Pavel 1985 Bikecentrum.eu MP 232
172 14:51 B Haltof Aleš 1983 CK Continental Frenštát p. R. 1 SPAC 107
173 14:52 B Helcel Martin 1988 Cyklo tým Horní Bludovice SPAC 109
174 14:53 B Hradil Michal 1987 FORCE KCK Zlín SPAC 103
175 14:54 B Kerpl Lukáš 1985 CK Vinohradské Šlapky UAC 91
176 14:55 B Malík Tomáš 1984 SSC Železný Brod UAC 43
177 14:56 B Mikulášek Michal 1981 CK Kramolín ŠUAC 318
178 14:57 B Miller Milan 1982 Tama Královice UAC 4
179 14:58 B Petřík Zdeněk 1980 Loko Campagnolo Krnov SPAC 102
180 14:59 B Polcer Michal 1987 Silný Team Uničov II MP 205
181 15:00 B Procházka Vít 1980 Klub českých cyklistů 1900 Litomyšl MP 203
182 15:01 B Raufstein Lukáš 1983 SportRaces Isaac Team SAL 102
183 15:02 B Sobek Ondřej 1987 SKIBIKECENTRUM.CZ team UAC 14
184 15:03 B Stančík Martin 1982 CK Continental Frenštát p. R. 1 SPAC 119
185 15:04 B Stránský Jiří 1985 KČC 1900 Litomyšl MP 202
186 15:05 B Šlechta Boris 1984 CK Vinohradské šlapky UAC 108
187 15:06 B Švanda Ondřej 1987 SportRaces-Isaac Team UAC 8
188 15:07 B Tančouz Ondra 1985 CK Kramolín ŠUAC 307
189 15:08 B Uvíra Václav 1981 Orlík Orlová zs SPAC 121
190 15:09 B Vlk Karel 1980 CK Kramolín ŠUAC 309
191 15:10 B Vodák Martin 1987 Axon Sport Team ŠUAC 308
192 15:11 B Vyplel Jakub 1980 Author Team Stupno ŠUAC 330
193 15:12 B Zikmund Petr 1983 CT WEBER JAL 333
194 15:13 A Čapla Jakub 1992 KILPI RACING TEAM SPAC 7
195 15:14 A David Chovanec 1995 FORCE KCK Zlín SPAC 13
196 15:15 A Frkal Jakub 1994 TEAM FORMAN CINELLI SPAC
197 15:16 A Gramblička Matouš 1994 CT WEBER UAC 115
198 15:17 A Haltof Tomáš 1994 SPAC 0
199 15:18 A Hrstka Jan 1994 Rafkarna IDEA Cycling Team MP 210
200 15:19 A Jilek Jakub 1993 KČC Litomyšl 1900 MP 211
201 15:20 A Koblic Radek 1993 CT WEBER UAC 97
202 15:21 A Malejka Michał 1990 Cyklo Tým Horní Bludovice SPAC 41
203 15:22 A Maroušek František 1995 AC Sparta Praha cycling academy UAC 58
204 15:23 A Novotný Oldřich 1991 CT WEBER UAC 47
205 15:24 A Škoda Kristián 1990 CK Continental Frenštát p. R. 1 SPAC 29
206 15:25 A Taraba Ondřej 2000 Force Team Jeseník MP 236
207 15:26 A Thuma Miroslav 1992 SportRaces Isaac Team UAC 5
208 15:27 A Vild Michal 1996 SAC Bělá pod Bezdězem UAC 17
209 15:28 A Tóth Matěj 1999 SportRaces Isaac Team SAL 7
210 15:29 A Vlček Pavel 1990 IN-LIFE Cycling team SPAC 36
     
Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval. Buďte proto první a vložte svůj komentář.
     
Přidat komentář
Abyste mohli přidávat komentáře, musíte být přihlášený.
     
Hodnocení
Musíte být registrovaný, abyste mohli hodnotit.

Prosím přihlašte se, a nebo se zaregistrujte.

Zatím nikdo nehodnotil.
     
Banner
  
     
PARTNEŘI MP




     
Poslední články
· Slevy na kola TREK
· Zrušení mistrovstv...
· Soutěžní řád 2017
· Nová rada MP
· Počty startujícíc...
     
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 1

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 600
· Nejnovější člen: Josef Smolicha
     
Poslední návštěvy
IKOS 06:05:57
Karel Rot 20:44:23
kaplik 3 dny
Jiri Vrazdil 3 dny
Trochta Libor 6 dny
Radomir Novotny 1 týden
Hlina60 1 týden
ryznar 1 týden
administrator 2 týdny
zdenekw 2 týdny